Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковину прибули військовослужбовці строкової служби, які після первинної підготовки поповняють лави Чернівецького прикордонного загону (ФОТО)

  • 2012

ЗАХИЩАЮЧИ КОРДОНИ /


Півтори сотні новобранців весняного призову 2019 року прибули учора з Львівщини до Чернівців. Юнаки протягом кількох тижнів проходитимуть навчання у тимчасово-навчальному пункті, який нещодавно сформований на базі військового містечка «Садгора». Після ознайомлення з матеріальною базою новобранцям були представлені їхні офіцери-наставники та керівництво навчального пункту.


Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, вже незабаром для ново сформованої навчальної роти розпочнеться навчальний процес. Після базового курсу теоретичної підготовки та практичних тренувань військовослужбовці будуть готові до складання Військової присяги на вірність Українському народові.

У підрозділах кордону, де продовжать свою службу новоприбулі військовослужбовці, створено комфортні умови для навчання, заняття спортом, відпочинку, приймання їжі тощо. Після ознайомлення з ділянками своїх підрозділів особливостями прикордонної служби строковиків залучатимуть до несення служби в прикордонних нарядах.
 
Фото ЧПЗ