Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Кабмін заборонив нерегулярні авіарейси між Україною та Росією: Бойко скористався "лазівкою" в українському законодавстві та дістав "добро" ФСБ РФ на прямий переліт

  • 4331

УПС... /


Через поїздку кандидата у президенти, позафракційного нардепа Юрія Бойка й голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука до Москви міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков подав на розгляд Кабміну проект постанови про заборону нерегулярних авіарейсів між Україною та Росією, за винятком рейсів, необхідних для забезпечення дій місій міжнародних організацій.

 

Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міністерства внутрішніх справ України й заборонив нерегулярні авіарейси між Україною та Росією, за винятком рейсів, необхідних для забезпечення дій місій міжнародних організацій. Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Коментуючи поїздку в Москву кандидата у президенти, позафракційного нардепа Юрія Бойка й голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що Бойко скористався "лазівкою" в українському законодавстві та дістав "добро" ФСБ РФ на прямий переліт.

Раніше ухвалені заборони не поширювалися на нерегулярні рейси між Україною та РФ, які здійснювали незареєстровані у РФ повітряні судна.

"Пропонується встановити заборону на здійснення нерегулярних рейсів перельоту між Україною та державою-агресором за виключенням рейсів польотів, необхідних для забезпечення дій місій міжнародних організацій, ООН, ОБСЄ і Червоного хреста", – заявив Аваков.

Гройсман додав, що дозволив би таким політикам польоти у РФ тільки на "кукурузнику" і в один кінець.

22 березня Бойко й Медведчук провели зустріч із прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою "Газпрому" Олексієм Міллером у Москві. Вони обговорювали "відновлення економічних зв'язків" із РФ, "співробітництво в газовій галузі та прямі контракти щодо постачання газу". Медведчук за підсумками переговорів заявив, що якщо з 1 січня 2020 року буде укладено новий контракт про постачання газу безпосередньо з РФ, то зниження ціни може бути мінімум на 25%".

Служба безпеки України пообіцяла дати правову оцінку цим переговорам. Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив 27 березня, що правоохоронці відкриють кримінальне провадження щодо перетину кордону Бойком і Медведчуком.