Українську церкву визнають ще декілька помісних церков. Працює дипломатія, - Епіфаній у Чернівцях

Митрополит Епіфаній під час візиту в Чернівці розповів про визнання ПЦУ ще декількома помісними церквами. Він переконаний, що це трапиться найближчим часом.

- Ми робимо в цьому напрямку багато. Неофіційно. Тому що ворог працює на всіх фронтах. І на зовнішньому фронті ворог є досить активним. І ми це бачимо, - зазначив настоятель ПЦУ. - Тобто вони працюють в інших православних помісних церквах задля того, щоб ті не визнали наш автокефальний статус. Але через Вселенського патріарха, як це прописано в Томосі, ми маємо зв’язок з усім православним світом. І зараз усе залежить певною мірою лише від дипломатії. Ми працюємо в цьому напрямку і я переконаний, що незабаром буде визнання іще декількох помісних церков.

Разом із тим, Епіфаній не хоче розголошувати будь-який план дій через те, що йде війна і ворог може зашкодити. А також він упевнений у подальшому визнанні української церкви іншими православними церквами світу.

"Я вірю в те, що незабаром будуть такі визнання. І інші церкви, звичайно, ще зараз приглядаються до того, що відбувається в Україні. Процес з церковної точки зору є позитивним. Адже ПЦУ поступово зростає, збільшується, утверджується. Головне, що є підтримка народу. Є підтримка наших православних українців. Тому це важливо. А в майбутньому ми поступово отримаємо і визнання інших православних церков, і все те необхідне, що нам потрібне для розбудови і утвердження", - зауважив митрополит.

Нагадаємо, що сьогодні, 9 лютого, до Чернівців завітав настоятель ПЦУ, митрополит Епіфаній. Він представив нового керівника Чернівецько-Буковинської єпархії, єпископа Феогноста.

Фото Марини Корпан, БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації