Настоятель ПЦУ Епіфаній представив нового керівника Чернівецько-Буковинської єпархії, єпископа Феогноста

Представлення нового керівника Чернівецько-Буковинської єпархії, єпископа Феогноста відбулося після молебня за мир, в церкві Преподобної Параскеви Сербської.

Як повідомляє з місця події кореспондентка БукІнфо, до всіх присутніх звернувся предстоятель ПЦУ, митрополит Епіфаній: "Нам давали декілька днів, але ми вистоїмо, ми морально витривалі. Ми вистоїмо. Ми розбудовуємо ПЦУ. Це шлях правди. Бо з нами Бог і ми здолаємо любі перешкоди. Якщо ми будемо робити все належне, то перемога прийде несподівано. Ми живемо в історичний час і водночас дуже відповідальний.

Сьогодні історична подія для Чернівецько-Буковинської епархії. Ми сьогодні вітаємо усіх з цим відповідальним призначенням.
Колись розділені, три єпархії об'єдналися в єдину."

Епіфаній звернувся до новопризначеного керівника Чернівецько-Буковинської єпархії. єпископа Феогноста:

"На вас є відповідальність бути добрим архіпастирем для духовенства та вірним буковинській землі. Господь дасть мудрість розвивати й розбудовувати увірену вам єпархію".

Новому керівнику Чернівецько-Буковинської єпархії, єпископу Феогносту митрополит подарував панакею із зображенням Божої матері, зауваживши: "Ви Молодий, але маєте великий досвід. Хай Матір Божа дарує сили".

Також митрополит подякував усім, хто підтримує відродження ПЦУ на Буковині.

Світлини Марини Корпан, БукІнфо (с)

Божий знак… Фото Фейсбук Віталій Мензак


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації