Митрополита Епіфанія зустріли в Чернівцях з голубами, що символізують мир. Влада дарувала білі троянди, а на небі з’явився Божий знак (Ексклюзивний фоторепортаж)

Предстоятель Православної Церкви України, митрополит Епіфаній приїхав до Чернівців сьогодні, 9 лютого. Мета візиту- представлення керівника об'єднаної Чернівецької єпархії ПЦУ преосвященнішого Феогноста.

Як повідомляє з місця події кореспондентка БукІнфо, Епіфаній та Феогност приїхали до церкви ПЦУ Преподобної Параскеви Сербської, де їх зустріли з хлібом, квітами та білими голубами, що символізують мир.

Як передає наша кореспондентка, один із голубів, спочатку не захотів летіти. Взагалі впав на землю. З другої спроби все ж, на щастя, полетів... Також люди на небі біля храму помітили… хрест із хмар. Люди почали між собою посміхатися і радіти, кажуть, що це ніби Божий знак і Господнє Благословіння цієї події.

Над Собором ПЦУ Преподобної Параскеви Сербської у Чернівцях, коли віруючі зустрічали митрополита Епіфанія, на небі з"явився ось такий знак у вигляді хреста… Фото Фейсбук.

Віруючі радісно зустріли свого Предстоятеля, ще ранього ранку займали місця біля Собору ПЦУ Преподобної Параскеви Сербської на розі вулиць Головної та Заньковецької.

Донька й син настоятеля церкви Преподобної Параскеви Миколи Семелюка передали голубів митрополиту Епіфанію. Їх відразу ж випустили в небо.

Зустріти настоятеля Православної церкви України прийшли перші особи краю - начальник ОВА Руслан Запаранюк, голова та заступник Чернівецької облради Олексій Бойко і Михайло Павлюк. Дарували настоятелю букети білих троянд.

Наразі в церкві триває молебень за мир та перемогу за участі всіх священиків єпархії. Надалі митрополит Епіфаній має представити нового керівника Чернівецької єпархії ПЦУ.

Триматмемо читачів у курсі подій.


До вашої уваги фоторепортаж Марини Корпан, як зустрічали митрополита Епіфанія у Чернівцях:

ОНОВЛЕНО

У Чернівцях біля Собору ПЦУ Преподобної Параскеви Сербської на небі при зустрічі Блаженнішого Епіфанія Митрополита Київського і всієї України та Преосвященнішого Феогноста єпископа Чернівецького і Буковинського… Спражній Божий знак і Благословення з Небес…


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації