Митрополит Данило розповів, що земельні ділянки, які були в його власності, віддав під будівництво монастирів

КОМУСЬ НЕ ЙМЕТЬСЯ /

Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило пояснив, звідки у нього земельні ділянки у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Про це митрополит Данило написав на офіційній ФБ-сторінці Православні Буковини ПЦУ.

На ділянці у селі Васловівці Заставнівського району звели жіночий монастир.

"У с. Васловівці я мав ділянку, яку подарувала Церкві в моїй особі стариця Катерина, племінниця блаженної пам’яті святителя Євгена (Гакмана). На цій ділянці ледве влазив храм монастиря Преображення Господнього. Це ділянка, де була садиба митрополита Євгена. Її я передав Церкві, написавши дарчу. Наступну ділянку Церква купила, здається, на моє ім’я. А якщо сказати іншими словами, то заради потреби Церкви, честі митрополита Євгена я відважився використати моє ім’я. Ділянки отримав і, як годиться, подарував їх Ісусу Христу в честь Його Преображення. Тепер тут побудований жіночий монастир на честь Преображення Господнього. Іншого майна у с. Васловівці не було і, як Ви чуєте, немає. Воно стало майном Ісуса Христа", - написав Митрополит Данило.

На земельних ділянках у селі Голинь Івано-Франківської області будується чоловічий монастир.

"Друга ділянка в с. Голинь. На цій площі буде чотири, а може й п’ять ділянок. Я багато разів просив сільську раду, а вони мені відпускали по п’ять, десять, тридцять соток. Колись греко-католики вигнали родину зі сільського храму, не було родині де ні похрестити дитину, ні шлюб взяти, ні похоронити. Тоді ми взяли ці невжитки, урочище. Це була батьківська земля. Ми відважилися побудувати там будь-що, щоб обслужити родину. Скажу, що не тільки я, а ми з родиною цю землю подарували Пресвятій Богородиці і Вона є власницею даної ділянки. На цій ділянці будується чоловічий монастир в честь Благовіщення Пресвятої Богородиці", - пояснив митрополит Данило.

Третя ділянка у с. Голинь - це є батьківська спадщина митрополита Данила.

"Це є батьківська спадщина: хата і город. Вибачте, але й це майно мені вже не належить. Я лишився єдиний спадкоємець, а вік мене переконує, що мені вже не довго, і я подарував цю ділянку зі всіма будовами родині. Нехай користуються", - написав митрополит Данило.

Митрополит Данило зазначив, "усі, хто зводить на нього наклеп, можуть користуватися, його майном".

"Дорогі наклепники, все що було реально, не можу Вам подарувати, бо воно вже має своїх власників – Ісуса Христа, Богородицю і когось там з родини. А все решту майно, про яке Ви засвідчили, заберіть будь ласка собі. Ключі в дверях, а документи в квартирі на столі. Усе на Вас чекає уже давно. Погляньте як Ви розбагатіли в одну мить. Усе таки Ви не покривджені. До того майна ще Ви набули титул наклепника і гріх", - обурився митрополит Данило у своєму дописі.


Більше новин по темі:
Коментарі: