Під Москвою бульдозерами знесли єдиний храм Православної церкви України - фотофакт

На четвертому тижні Великого посту росіяни знищили єдиний храм ПЦУ у росії та знесли його бульдозерами. Російська влада зруйнувала та повністю знесла єдиний храм Православної церкви України (УПЦ) на території росії.

Храм, розташований у місті Ногінську Московської області, було знесено владою, не тільки позбавивши парафіян місця для молитви, а й знищивши саму будівлю. Храм розвалили бульдозерами.

Про це повідомляє український журналіст і блогер Денис Казанський, який опублікував фотографії зруйнованого храму, пише онлайн-видання Діалог.

Під Москвою бульдозерами знесли єдиний храм Православної церкви України. Фото: Діалог
Під Москвою бульдозерами знесли єдиний храм Православної церкви України. Фото: Діалог

Інформацію також публікує кремлівське видання "Коммерсант".

Примітно, що храм не просто закрили для парафіян, а повністю зруйнували його споруду, що виглядає як послання українцям. Казанський підкреслює, що це сталося у контексті критики, яку росіяни спрямовують на адресу України через ситуацію з УПЦ Московського патріархату на території України.

Росіяни, які критикують українські дії, готові руйнувати церкви лише тому, що вони пов'язані з Україною. Казанський закликає Україну відповісти симетрично на подібні дії та повністю зачистити всі московські церкви на своїй території, перепідпорядкувавши їх ПЦУ, але без руйнування будівель, як це роблять росіяни.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації