Московські попи і обласна влада: допоки на Буковині існуватиме 5-та колона Кремля?

Представники московської церкви вкотре підтвердили свою приналежність до п‘ятої колони в умовах діючої війни. Російські попи фотографували об‘єкти критичної інфраструктури та коригували вогонь зброї, аби допомогти ворогу, а на тимчасово окупованих територіях облаштовували в храмах бази для зберігання ворожих боєприпасів, медикаментів, продуктів харчування тощо. Підтверджено також участь священнослужителів УПЦ у депортації українців до російських інфільтраційних таборів під виглядом евакуації.

Незважаючи на звірства окупантів і особисте благословіння так званої спецоперації Кирилом Гундяєвим, Чернівецько-Буковинська єпархія на чолі з Онуфрієм, Мелетієм, Жаром, Микитою та іншими ворожими приспішниками не мають намірів українізовуватись. Вся ця свита зачаїлась у закутках із гуманітарною допомогою та чекають, щоб «руський мір» таки прийшов до нашої області. Хоча ті регіони, де окупанти вже побували, масово відрікаються від РПЦ й переходять в ПЦУ, подалі від зла.

З величезними зусиллями та кількарічними баталіями один буковинський церковний осередок п‘ятої колони таки вдалось видерти з пазурів ворога - в с.Михальча. Декілька років тому близько 80% мешканців села проголосували за перехід до української церкви, але московські колаборанти так просто не здались й діяли в найкращих традиціях ФСБ: заварили вікна й двері храму листовим залізом й надали йому вигляду режимного об‘єкту.

Запитаєте, чому так міцно всілись у своїх церквах московські попи на Буковині? Є відповідь, але треба трохи передісторії.

Згадаймо призначення голови ОДА - Сергія Осачука, людини Василя Продана із клану фірташівців-регіоналів. Цю «визначну» подію відвідав Сергій Трофімов - перший заступник керівника Офісу Президента (вже у минулому) та за сумісництвом лобіст РПЦ який і представляв Осачука.

Є відео, на якому агент ФСБ-РПЦ Микита докладає Трофімову заздалегідь підготовлений текст щодо ситуації на Буковині. Трофімов, в свою чергу, дає вказівку голові ОДА створити сприятливі умови для московського релігійного анклаву в регіоні. Відтоді центровий священник із росії - Мелетій (а віднедавна - куратор зовнішньої розвідки РФ із релігійних питань) завжди сидить у президії поруч з Осачуком, демонструючи вищий статус над іншими конфесіями. Очевидно, що губернатор користується необмеженою підтримкою російських попів на Буковині.

Після призначення на посаду Осачук одразу поїхав до московської штаб-квартири в області - банченського монастиря, де обговорив із церковниками детальні умови співпраці. Найголовніше, що голова ОДА пообіцяв попам посприяти, аби регіональні осередки РПЦ не переходили до української церкви.

Як відомо, минулого тижня прихожани з с.Михальча таки досягли свого й буквально вирвали храм у росіян. Опісля - Осачука викликали на «килим» до Мелетія і Жара. Бородані строго вичитали за порушення домовленостей, а Сергій Дмитрович, як голова ВЦА почав тиснути на силовиків і, за інсайдерською інформацією, дав наказ вручити повістки всім чоловікам, які брали участь в українізації церкви на Буковині.

То які висновки ми можемо зробити із цих подій? Звичайно, що Буковинський край через тотальний колобраціонізм клану Осачука-Продана-Михайлішина і масовості московського патріархату може дуже легко прокинутись одного ранку вже не українським. Принаймні, до цього докладають максимум зусиль окремі особи.

Я знаю що мене читають представники СБУ і Поліції, які можуть вважати мій допис як офіційне звернення до них у розслідуванні цієї загрозливої ситуації на Буковині, та прийняти міри по захисту держави перед тотальною загрозою!

Аліна ТКАЧУК, громадська активістка / допис у Facebook


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації