Хмельницький повстав проти московських попів, які побили військового ЗСУ. Свято-Покровський кафедральний собор міста переходить до ПЦУ

Ситуація у Хмельницькому, де сьогодні попи УПЦ МП побили у храмі чоловіка у військовій формі, який запитав: "Скільки людей ще має загинути, щоб ви перестали ходити в московський патріархат?", після чого військового побили присутні московські попи.

У Хмельницькому священники московської церкви побили військового. Відео інциденту у мережу Facebook виклав депутат Хмельницької обласної ради Віктор Бурлик. На кадрах видно, як священники копають чоловіка в однострої ногами, штовхають та, зрештою, припирають до стіни. Він же, натомість, вигукує: «Скільки людей ще має загинути, щоб ви перестали ходити в московський патріархат?»

За інформацією депутата, на відео – військовий Артур Ананьєв, який із початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на фронт в складі 19 стрілецького батальйону. Отримав контузію та черепно-мозкову травму.

Речниця управління патрульної поліції в Хмельницькій області Вікторія Тимощук заявила, що це 26-річний чоловік розпочав конфлікт із священником. Про це вона повідомила у коментарі vsim.ua.

Там громада Свято-Покровського кафедрального собору міста Хмельницького зібрала велелюдний мітинг та ввечері зібрала понад 1 200 підписів на користь переходу з підпорядкування Московського патріархату до ПЦУ.

Як передає місцевий портал Vsim, представники зборів отримали ключі від храму, щоб провести там ревізію.

"Це частина процедури для переходу собору із УПЦ (МП) до Православної церкви України", - зазначає Vsim.

Своєю чергою попи УПЦ МП залишили територію собору через запасний вихід.

Наразі представники Національної поліції та представники парафії на підставі рішення зборів "увійшли до храму описувати майно".

ОНОВЛЕНО 21:50

У Свято-Покровському кафедральному соборі Хмельницького вже лунає гімн України та молитва за українських воїнів. Дочекаємося у Чернівцях?!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації