Терпець урвався. Ветерани АТО/ООС провели пікет під телеканалом "Чернівецький Промінь"

Сьогодні вранці ветерани війни провели пікет під стінами телеканалу "Промінь" на вулиці Університетській. Присутні на мітингу ветерани україно-російської війни, мужні та героїчні люди, а з ними і волонтери, висловили своє категоричне обурення редакційною політикою на телеканалі "Промінь", який перебуває у орбіті та під фактичним управлінням екс-секретаря міської ради Василя Продана.

Люди невдоволені, що у Чернівцях працює телеканал, де журналістів змушують розповсюджувати фейки, брехню, подавати в ефірах завідомо неправдиву інформацію щодо життєдіяльності міста, розкладу політичних сил, роботи міського голови та його штату.

Через це телеканал працює на підрив громадського та соціального клімату у місті, вселяє у мешканців невпевненість у завтрашньому дні, нагнітає міжконфесійну та міжнаціональну ворожнечу.

Пікетувальники - ветерани АТО/ООС вважають, що телеканал «Чернівецький промінь», яким верховодять емісари Продана - Станіслав Вишинський та Василь Забродський, постійно проводить політику дискредитації ветеранів ЗСУ в очах чернівчан, підривають довіру суспільства до українського солдата і його місії на Східному фронті. Чим, на їхню думку, сприяють розповсюдженню панічних настроїв, сепаратизму та укріплюють позиції російської п'ятої колони на Буковині.

Людям наполегливо закладають недовіру і у дії нинішньої влади на Буковині, президентської команди у місті та області, а це, за словами пікетувальників, розбалансовує громадян налаштованих на конструктивну роботу у прагненні до кращого життя.

Так далі продовжуватися не може, переконані наші воїни-ветерани, котрі вже підготували звернення до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з вимогою зупинити канал, який швидко зсувається у бік антиукраїнської риторики та підміни правди фейками.

Фото МБ

Виступаючи на мітингу, ветеран російсько-української війни, депутат обласної ради, голова Громадської спілки "Асоціація ветеранів "За Україну! За її волю" Андрій Пуздряк, волонтерка Марія Філіпчук та голова Ветеранської організації Буковини Василь Юрійчук були єдиними у своїх заявах, що жоден телеканал, які би він реваншиські настрої не сповідував, яким би чином не вів політичну та адміністративну війну, не має права скочуватися до паплюження людей, котрі проливали кров за Україну.

Як зазначили присутні пікетувальники, сьогоднішня акція є останнім попередженням ляльководам телеканалу, котрі втратили ґрунт під ногами, принижують Чернівці та дискредитують його мешканців перед усією державою.

На українських телеканалах не може бути місця атакам на наших воїнів, безсовісної брехні і подачі матеріалів, котрі ображають честь та гідність містян, - кажуть вертерани.

Пікетувальники переконані, що на їхнє справедливе обурення роботою телеканалу мають оперативно відреагувати облдержадміністрація та СБУ, а Національна рада має оприлюднити свою реакцію на звернення буковинських ветеранів війни.

Мирослав РЕВУЦЬКИЙ, для БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації