Чернівецьку ОДА пікетують працівники культурних закладів Заставни. Кажуть, що вже понад рік без зарплати

Сьогодні, 29 листопада, кілька десятків працівників Заставнівської школи мистецтв, бібліотек та інших культурних закладів зібрались на мітинг під ОДА. Люди кажуть, що досі не отримали зарплат ще за листопад-грудень 2020 року. Про це повідомляє телеканал Чернівці.

«Писали у всі інстанції і отримали лише купу відписок»,- кажуть люди.

Загалом, за даними телеканалу, без заробітної плати залишилось більше 100 працівників культури.

Фото МБ

До пікетувальників вийшов голова Чернівецької РДА Дмитро Козарійчук, але, судячи зі всього, порозуміння із обдуреними обласною владою людьми не вийшло…

Як зазначили учасники пікету, заборгували кошти майже 90 працівникам сектору культури.

"Ми працівники сектору культи з Заставнівської громади. Нам заборгували зарплату за листопад - грудень 2020 року. Без грошей майже 90 людей. Це і працівники музичної школи, бібліотеки, будинку культури. Вже рік нам не виплачуюють цю заборгованість. Ми маємо всі рішення судів, які виграли. Ми зверталися і до голови нашої райдержадміністрації, ніхто нічого не робить. Сьогодні знаємо, що сесія обласної ради, тому прийшли. Хочемо показати нашій владі, що в нас є така проблема, бо ніхто навіть і не хоче знати про це", - поскаржився викладач музичної школи із Заставни Іван, якого цитує МБ.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації