Мер Чернівців Клічук підприємцям Калинки: «Міська влада вас підтримує, але є постанова Кабміну, яку ми не маємо права порушувати»

КОВІДНІ ЧАСИ / 

Міський голова Чернівців Роман Клічук вийшов до учасників пікету підприємців Калинівського ринку, які вимагають надати їм право працювати в умовах "червоної" карантинної зони.

Як повідомляє molbuk.ua, підприємці закликали посадовця докласти зусиль для того, щоб торгівля на Калинівському ринку була відновлена.

"Вимагаємо вас бути громадянами і людьми, не порушувати наші конституційні права. Просто – виконуйте Конституцію та не обмежуйте нас у праві на працю. Закривши ворота Калинівського ринку, ви порушили Конституцію", – заявила учасниця пікету Анжела Гуріна, додавши, що підприємці вважають карантин незаконним.

На це Клічук відповів, що зустрічається з підприємцями Калинівського ринку не вперше, і вже пояснював їм, що єдиний спосіб вирішити цю проблему – зняти орендну плату з підприємців.

"На жаль, постанова Кабміну не скасовується сесіями міської ради або мною як міським головою. Ми мусимо працювати виключно у правовому полі і робити звернення на керівництво країни про те, що такі рішення є незаконними. Або подавати в суд", – сказав міський голова.

Посадовець додав, що у нього є готове звернення, яке він збирається відправити на адресу президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова і прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Клічук зачитав текст цього звернення перед учасниками пікету.

"В принципі, місцева влада вас підтримує. Але має працювати в законному полі", – зауважив Клічук.

 

 

Як відомо, сьогодні під міськрадою зібралися приблизно 100 підприємців Калинівського ринку, які вимагають відновити їм право на працю в умовах "червоної" карантинної зони.

Минулого тижня Калинівський ринок призупинив свою роботу у зв’язку з новою постановою уряду, яка обмежила роботу будь-яких ринків у "червоній" зоні, крім продовольчих секторів. 

Фото МБ та АСС


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації