Чернівчани вийшли на нову акцію на підтримку засудженого активіста Сергія Стерненка (НАЖИВО АКЦІЯ У КИЄВІ)

ХОЧЕМО СПРАВЕДЛИВОСТІ! /

У Чернівцях сьогодні, 27 лютого, відбулася акція на підтримку Сергія Стерненка, якого засудили на 7 років в'язниці. Про це повідомляє ІА АСС. Активісти вважають Стерненка політичним в'язнем. Учасники акції тримали у руках плакати з написами: «Сьогодні - його, а завтра усіх нас», «Ні корумпованим судам», «Волю Стерненку».

Це вже друга акція в Чернівцях на підтримку засудженого.

В ці хвилини у Києві під Офісом Президента також почалася акція «Справедливість Стерненку — справедливість усім!» проти ув’язнення одеського активіста Сергія Стерненка. Як передає Укрінформ, в акції беруть участь понад 1000 людей. Люди активно підходять.

За даними Цензор.нет близько 10 автобусів із правоохоронцями розміщено вздовж вулиці Інститутської, а саму територію проведення заходу охороняє поліція діалогу.

Серед учасників мітингу дуже багато молоді. Але присутні люди абсолютно різного віку. Лунає гучна музика. Також варто зазначити, що на акції не видно символіки політичних партій. Водночас можна бачити безліч креативних плакатів.

Під стінами комітету ВР облаштовано пункт домедичної допомоги, де також пригощають чаєм і кавою.

Нагадаємо, що суд в Одесі призначив екслідеру місцевого «Правого сектору» Сергію Стерненку 7 років і 3 місяці ув’язнення з конфіскацією половини майна у справі викрадення і катування людини.

Фото: ІА АСС


Коментарі:
Більше новин по темі: