Ставлення росіян до Порошенка: від недовіри до ненависті

НИКОГДА МЫ НЕ БУДЕМ БРАТЬЯМИ... /

Новий Президент України Петро Порошенко викликає симпатію тільки у 1% росіян. Ще 2% респондентів відчувають до нього довіру і стільки ж - надію. Такі результати опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД).


"Лише дехто відчуває до Петра Порошенка довіру (2%), надію (2%), симпатію (1%) ", - говориться в результатах опитування.

Передусім Петро Порошенко викликає у росіян недовіру - про це сказали 29% опитаних. П'ята частина респондентів (22%) повідомила, що абсолютно байдужа до особистості нового українського президента. Інші ж відчувають до нього антипатію (19%) і навіть засуджують (17%). Кожен десятий опитаний розчарований (11%) у ньому або налаштований скептично (10%). А 7% учасників опитування визнали, що відчувають до Порошенка ненависть.

При цьому 43% росіян вважають, що Порошенко, в першу чергу, представляє інтереси США і Євросоюзу. 37% упевнені, що він лобіює інтереси великого бізнесу. На думку кожного п'ятого (21%), український президент близький до націоналістів і бандерівців. А 17% респондентів переконані, що Петра Порошенка цікавлять лише свої власні інтереси. Частина опитаних думає, що він представляє спецслужби (12%).

Про те, що глава держави є представником західної і центральної областей України, сказали 6% респондентів. Тільки 2% опитаних припускають, що новий президент відстоює позиції жителів східної і південної України і лише 1% - що він представляє інтереси усіх українців.
 

Ініціативне всеросійське опитування ВЦВГД проведене 31 травня - 1 червня 2014 р. Опитано 1600 осіб у 130 населених пунктах у 42 областях, краях і республіках Росії. Статистична погрішність не перевищує 3,4%.

 

БукІнфо (с)

Фото Укрінформ


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації