"Чи йтиму на другий термін? Якщо війна триватиме – так, безумовно. Якщо буде мир – не факт», – Зеленський про президентські вибори
Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий балотуватися на другий термін, якщо на момент виборів війна з росією ще триватиме.
Про це стало відомо з інтерв'ю глави держави для ARD, пише видання "Слово і діло".
Зеленський зазначив, що готовий провести вибори, щойно буде узгоджене двомісячне припинення вогню.
«Усім, хто порушує тему виборів, я кажу: забезпечте нам безпеку для проведення голосування та припинення вогню на цей час – і тоді вибори можливі», – сказав глава держави.
Зеленський підкреслив, що його нинішній президентський термін розтягнувся через війну, і остаточне рішення щодо участі у виборах залежатиме від ситуації.
«Поки що я перебуваю у межах першого терміну, який через війну просто розтягнувся. Чи йтиму на другий термін? Якщо війна триватиме – так, безумовно. Якщо буде мир – не факт», – додав Зеленський.
Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський заявляв, що не буде «триматися за владу» і готовий провести вибори в країні, але лише за умови наявності гарантій безпеки та припинення вогню.
Він також говорив, що вибори в Україні можливі після двомісячного перемир’я між Україною та рф.
-
Зеленський готується до виборів, але рішення ще не ухвалене: відомий політолог назвав головні ознаки -
Тут таке закручується! Банкова намагалася відмовити Залужного від участі у виборах, але безрезультатно — УП -
Якщо завтра в Україні вибори? Наскільки це реально і скільки часу потрібно для їхньої підготовки -
Зеленський заявив "Слугам народу" про потребу "перезапустити систему" перед виборами -
Соратники Трампа зв'язувалися з Тимошенко та Порошенком для обговорення виборів – Politico -
Залужного вивело з себе запитання про вибори
