Інавгурація Порошенка відбудеться 7 червня у Києві. Путіна не кликатимуть?

СТЕЦЬ ЗНАЄ ВСЕ /

Інавгурація нового президента відбувається у п'ятиденний термін з дня оголошення результатів виборів. Їх ЦВК має встановити на підставі даних протоколів окружних комісій з мокрими печатками не пізніше 4 червня.


Інавгурація новообраного президента України Петра Порошенка відбудеться у суботу, 7 червня, повідомив народний депутат фракції "Батьківщина" Юрій Стець з посиланням на джерело в адміністрації президента. "Інавгурація - 7... Джерело в АП:)", - написав він на своїй сторінці у Facebook в четвер, 29 травня.

Раніше в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав указ про забезпечення проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією новообраного президента.

Оргкомітету доручено у 2-денний термін затвердити план з організації та проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією президента.

Згідно з даними обробки 100% протоколів в електронному вигляді, за народного депутата Петра Порошенка на позачергових президентських виборах проголосували 54,7% виборців.

Раніше заступник голови ЦВК Андрій Магера повідомив, що у Центральної виборчої комісії є 10 днів для встановлення результатів виборів президента України, але комісія намагатиметься зробити це швидше. Він також пояснив, що інавгурація нового президента відбувається в 5-денний термін з дня оголошення результатів виборів.
 
*****
 
Президент Росії Володимир Путін не отримував запрошення на інавгурацію новообраного президента Петра Порошенка.

Про це у четвер, 29 травня, повідомив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков в коментарі радіостанції "Русская служба новостей" , передає "Дождь". Пєсков наголосив, що такої поїздки у графіку Путіна наразі немає.

Крім того, Пєсков заявив, що звернення так званої самопроголошеної "Донецької народної республіки" з проханням про входження до складу РФ і про надання допомоги в Кремлі не отримували, але Путін про це знає. Пєсков також заявив, що Росія "обов'язково надасть гуманітарну допомогу жителям сходу України".

На питання про надання "військової допомоги", Пєсков відповісти не зміг, зазначивши, що "про це потрібно запитати самих військових".

Водночас, як повідомили "Українській правді" у прес-службі Петра Порошенка, згідно із встановленою процедурою, запрошення на інавгурацію президента надсилаються лише після офіційного оголошення результатів виборів. Розсилкою запрошень повинен займатися МЗС України.
 
БукІнфо (с)
Фото прес-служби П.Порошенка

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації