Тимошенко привітала Порошенка з перемогою на президентських виборах і запропонувала свою допомогу

ПОВАЖНО /


Кандидат у президенти, колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко привітала депутата Верховної Ради (позафракційного) Петра Порошенка з перемогою на виборах президента.Про це у четвер 29 травня йдеться у повідомленні прес-служби партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", лідером якої також є Тимошенко.


"Українці зробили свій вибір, і я його поважаю. Я вітаю нового президента з перемогою на виборах. Народ дав йому великий кредит довіри, який потрібно виправдати, і в нового керівника держави є для цього всі можливості й повноваження", - зазначила Тимошенко.

Екс-прем'єрка підкреслила, що в поточній складній ситуації її команда готова допомогти новому президентові у втіленні в життя ідеалів Майдану, і встановленні миру.

Водночас вона підкреслила, що й партія й фракція "Батьківщина" будуть уважно контролювати дії нової президентської команди. Вона побажала новій владі натхнення, удачі й плідної роботи.
 

Як повідомлялося, 54,7% (9 856 975) виборців на позачергових виборах Президента 25 травня проголосували за Порошенка, 12,81% (2 309 812 ) - за Тимошенко й 8,32% (1 500 349 ) - за Олега Ляшка (позафракційного депутата парламенту) за підрахунками ЦВК даних 100% електронних протоколів, що відповідає 17 774 827 виборцям.

 

БукІнфо (с)

Фото БЮТ


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації