Письменники і видавці Буковини закликали краян прийти на вибори і вибрати президента вже у першому турі

ВСІ НА ВИБОРИ! /

Шановні співвітчизники!
Дорогі краяни чарівної Буковини!


Звертаємося до Вас у цей складний, трагічний час, що переживає Україна після насильницького загарбання частини нашої незалежної та суверенної держави згідно великоімперських планів Кремля. В умовах можливої втрати суверенітету нашої країни та виникнення загрози нової світової війни, звертаємось до чинної державної влади з вимогою консолідувати зусилля для зміцнення обороноздатності країни й захистити свій народ від російського агресора.

"Усі думки тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі тобі",- писала колись Ольга Кобилянська, славетна буковинська письменниця. Саме тому ми, інтелектуальний форпост нації, представники наукової та творчої інтелігенції, діячі освіти та культури й просто патріоти своєї країни повинні запитати себе: "Якщо не я, то хто? Якщо не тепер, то коли?". І як тут не пригадати слова великого Івана Франка: "Кожний думай, що на тобі мільйонів стан стоїть, що за долю мільйонів мусиш дати ти одвіт". І ми готові дати цю відповідь. І зброя наша - це не автомати та гранатомети. Наша зброя - це безцінне слово мудрості.

Путін, сам того не усвідомлюючи, зумів згуртувати українців та зробити їх сильнішими. Він зовсім не врахував того, що країна після Майдану змінилась та вже ніколи не буде такою, як раніше. Зовнішня агресія пробудила неабиякий патріотизм у серцях українців і продемонструвала те, що Україна єдина.

Згідно з опитуванням Центру Разумкова та групи "Рейтинг", 70% жителів південних областей і понад 50% східних виступають сьогодні за унітарну Україну. Київський міжнародний інститут соціології провів дослідження у восьми областях Півдня та Сходу держави. Відповідно до нього, лише 18% населення Донецької та 24% Луганської областей схвалюють захоплення озброєними людьми адміністративних будівель у цих регіонах.

Президентські вибори 25 травня можуть стати саме тим важливим шансом цементування України, заспокоїти суспільство та отримати легітимного керівника держави. В цей день нам надається унікальна можливість обрати кандидата, який об'єднує, а не роз'єднує.

Саме тому вибори Президента України набувають особливого доленосного значення, щоб український народ цього разу не помилився з вибором, а висловив довіру людині, котра зуміє перебороти виклики та проблеми й вивести українську державу на рівень європейських держав, захищати інтереси громадян усіх регіонів України.

Шановні краяни!

Сьогодні, у ці складні часи потрібно об'єднати зусилля всіх виборців, щоб остаточний вибір Президента відбувся вже у першому турі. Більше того, сьогодні як ніколи життєво необхідно провести ці вибори в один тур, забезпечивши тим самим мир і стабілізувавши ситуацію в країні. Вибори у два тури за даної ситуації є розкіш, за яку ми можемо заплатити надвисоку ціну. Ми, представники наукової та творчої інтелігенції, діячі освіти та культури, щиро віримо у те, що майбутній президент країни буде здатний зупинити агресорів та навести лад у нашому домі, де пануватимуть своя правда й своя воля.

Василь Фольварочний – письменник, заслужений діяч мистецтв України
Віра Китайгородська - письменник, журналіст, громадсько-культурний діяч
Остап Савчук – заслужений діяч мистецтв України, громадський діяч
Віктор Косяченко - український письменник, літературознавець, педагог
Василь Селезінка – актор, письменник, журналіст, театральний критик, громадсько-культурний діяч, член спілки журналістів України, заслужений діяч мистецтв України
Дарина Максимець - директор видавництва «Букрек»
Володимир Захарчук - підприємець

 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації