На дострокових президентських виборах можна очікувати рекордної явки виборців - політолог

ВИБОРИ ГРЯДУТЬ /

Хоча небезпека зриву дострокових президентських виборів в окремих районах Луганської та Донецької областей зберігається, в цілому по Україні можна очікувати рекордної явки виборців, вважає український політолог Сергій Таран. І в таких умовах саме ця рекордна явка може зайвий раз підтвердити легітимність новообраної влади, - сказав він в ефірі програми «Важливо. Тиждень» на телеканалі БТБ.

«В окремих районах Донецької та Луганської областей вибори можуть не відбутися тому, що там йдуть військові дії і орудують терористи. Але це не означає, що вибори не відбудуться на всій території цих регіонів. Наприклад, я впевнений, що на півночі Луганської області вибори відбудуться, адже там досі не було ніякого тероризму. Те ж саме стосується і окремих районів Донецької області», - сказав Таран.

«Хоча те, що в окремих регіонах будуть складнощі з голосуванням, це, безумовно, погано, але в нинішніх обставинах ми повинні враховувати дві речі. По-перше, по Україні в цілому в цей раз можна очікувати рекордної явки виборців. Тому що громадяни України чудово розуміють, що ці вибори важливі і нам потрібна легітимна влада. І, по-друге, відсутність виборів і легітимної влади, безумовно, гірше, ніж вибори, які не відбудуться лише в окремих районах Донецької та Луганської областей. Це незрівнянна альтернатива! - Вважає політолог. - Якщо вибори десь таки не відбудуться, то це вже буде завданням нового Президента - знайти спільну мову з громадянами, які не змогли взяти участь у виборах». 
 
БукІнфо (с)

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації