Чернівчани охрестили Олега Ляшка «універсальним солдатом» українського народу

НАРОДНИЙ ВИБІР /


15 травня, незважаючи на негоду, біля пам’ятника Тарасові Шевченку в обласному центрі Буковини зібралося на диво багато чернівчан. Причина такого багатолюддя полягала в тому, що Чернівці відвідав кандидат на посаду Президента України Олег Ляшко.

 

Ситуація в країні, перманентна війна з Росією радикалізувала суспільство, на часі нові виклики. І Олег Ляшко, як ніхто, відповідає цим викликам, що й засвідчили вчора чернівчани, щирою підтримкою його виступу. Лідер українських радикалів давно став народним улюбленцем. Свого президента в ньому бачить багато українців, буковинців зокрема, адже саме Ляшко - один з небагатьох політиків, котрий в самі важкі дні та ночі Майдану боронив свободу пліч-о-пліч з людьми на барикадах, а не на сцені. Не словами, а вчинками Олег довів свій щирий патріотизм. Універсальний солдат, так про нього говорять прихильники з числа чернівчан. Він і зараз встигає всюди: і поспілкуватися з виборцями і воювати з комуністами та регіоналами в парламенті.

 

До того ж, в час, коли переважна більшість претендентів на пост глави держави їздять Україною з агітаційними «концертами», Олег Ляшко левову частку свого часу проводить в «гарячих точках» на Сході країни зі зброєю в руках, боронячи територіальну цілісність нашої держави. Така його позиція була щиро оцінена чернівчанами, які довго не розходились та не відпускали Ляшка понад дві години після закінчення виступу, не дивлячись на сильну весняну зливу.

  

Показовим був і той факт, що коли дощ посилився і над Ляшком піднесли парасолю, він відмовився від укриття, сказав що не «сахарний» і не розтане, тоді більшість з тих, хто був на Центральній площі теж закрили свої парасолі і продовжували слухати свого лідера.

 

На фоні сучасних політичних ігрищ, закулісних домовленостей та тотальної зради Ляшко вигідно відрізняється від решти політиків, бо хоробро і безстрашно діє сам, зі своєю командою і немає кому його "здавати", тому що немає над ним зрадників та продажних командирів. Люди йому вірять. І хочуть бачити Президентом. Президентом Українців.


Оксана БАРЧУК, для БукІнфо (с)
Фото прес-служби Олега Ляшка

P.S.
Олег Ляшко після зустрічі з чернівчанами написав у соціальних мережах: "Дякую, рідні ! Як писав засновник нашої Радикальної партії Іван Якович Франко: "Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод, Бо вам призначено скалу сесю розбить..."
 
(На правах політичної агітації)
 
 
 
 
 
 
 

 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації