Чорнуха проти Порошенка в Чернівцях

ПОКИ УКРАЇНЦІ ЧУБЛЯТЬСЯ - МОСКАЛЬ СМІЄТЬСЯ /

 

29 квітня під час публічного звіту екс-секретаря Чернівецької міської ради та ймовірного кандидата на посаду міського голови Віталія Михайлішина спостерігачами Громадянської мережі ОПОРА були зафіксовані плакати інформацією, яку можна трактувати як контр-агітацію проти кандидата на посаду Президента України Петра Порошенка.

Плакати були розміщені на по бокам сходів, що ведуть до Чернівецької міської ради, поруч з якою звітував Віталій Михайлішин. На плакатах без вихідних даних з заголовком «Как опять пытаются обмануть черновчан» було розміщено інформацію з фотографіями Петра Порошенка та Дмитра Фірташа, а також керівника штабу Порошенка в Чернівецькій області Володимира Куліша. Автори плакатів наголошували на зв'язку між Порошенком та Фірташем, а також його людей на місцях зі штабом Порошенка.
 
На плакаті також були згадані наступні особи: Юрій Борисов, Володимир Бешлей, Василь Продан, Оксана Продан та депутати зі «списку 23» (мова йде про так звану «справу 2 грудня» - коли 23 депутати Чернівецької міської ради підписали звернення до прокуратури щодо «захоплення» активістами місцевого Євромайдану приміщення ради 2 грудня 2013 року, що стало приводом для порушення кримінальної справи).

Згідно п. 1 ст. 58 закону про президентські вибори, передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. Окрім того, відповідно до п.3 ст. 59 вказаного закону, друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.

Нагадаємо, в ході довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРИ у Вижниці активістами вже було виявлено листівки з елементами чорного піару проти Петра Порошенка.
 
БукІнфо (с)

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації