Тягнибок на Буковині: про партійні квоти, ядерний статус України та інцидент з Мірошниченком

ПЕРЕДВИБОРЧІ ВІЗИТИ /

28 квітня у Чернівецькій області перебував кандидат у Президенти України Олег Тягнибок. Агітаційний тур кандидата мав місце в Заставні (207 виборчий округ), Кіцмані (205 виборчий округ) та в Чернівцях (204 виборчий округ). В усіх трьох випадках на сцені поряд Олегом Тягнибоком перебували керівник обласного виборчого штабу народний депутат Руслан Зелик та керівник обласної організації ВО Свобода та висунений міською парторганізацією на посаду Чернівецького міського голови кандидат Віталій Мельничук.


У місті Заставна, відповідаючи на запитання із залу щодо розподілу керівних посад на районному та обласному рівні між ВО Свободою, ВО Батьківщиною та УДАРом, Олег Тягнибок розповів про те, як ділили «відповідальність» за області та владні структури:

- Ми сіли і за дві години розподілили. Батьківщина – найбільша політична сила і має вісім областей, УДАР і Свобода – по сім областей і терміново… той там, той там, той там… То був такий розподіл. Кожен взяв… Я відповідаю за ту область, за ту область.

 


У Чернівцях Олег Тягнибок перед зустріччю з виборцями у Чернівецькому обласному музично-драматичному театрі, дав регіональним ЗМІ коротку прес-конференцію.На запитання щодо інциденту за участю Ігоря Мірошниченка, Олег Тягнибок не засуджує поведінку та вчинок Ігоря Мірошниченка, виправдовує його та вважає, що ця тема не вартує виїденого яйця.

Щодо вартості повернення України до ядерного статусу, то Олег Тягнибок оцінив її цифрою півмільярда доларів, а час необхідний для реалізації цього проекту – до року часу.Фото з архіву сайту

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації