Соціологи влади виявили, що Янукович - лідер симпатій

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ / 


Президент Віктор Янукович є лідером електоральних симпатій. Про це свідчать результати опитування, яке провела компанія Research&Branding Group. 

 

Так, якби президентські вибори відбулися найближчої неділі, за Януковича проголосували б 20,8% опитаних. За лідера партії "Удар" Віталія Кличка проголосували б 11,7% виборців, за екс-прем'єра Юлію Тимошенко - 10,9%, за главу політради "Батьківщини" Арсенія Яценюка - 6,3%. Лідера комуністів Петра Симоненка підтримали б 4,9% опитаних, депутата Петра Порошенка - 3,2%, лідера "Свободи" Олега Тягнибока - 3,1%.

 

Проти всіх проголосували б 7,9% виборців. Не підуть на вибори 11,5%, не змогли відповісти - 16,6%.

 

 

Рейтинг політичних партій виглядає наступним чином: Партію регіонів підтримали б 22%, "Батьківщину" - 18,4%, "Удар" - 13,3%, КПУ - 6,1%, "Свободу" - 5,3%. Не підуть на вибори 14,4%. Не змогли відповісти - 18,8%.

 

Відповідаючи на питання журналістів, чи не боїться він звинувачень в тому, що він свідомо занизив рейтинг Яценюка, включивши засуджену Тимошенко, керівник R&B Group Євген Копатько відповів: "Кожен може говорити те, що він бажає, але можу вас запевнити, що навіть за відсутності Тимошенко, рейтинг Яценюка не був би вищим, ніж у Кличка". Він також сказав, що до рейтингу включали і Юрія Луценка, але він не набрав 3%, які ставилися у таблицю.

 

На запитання, чому в дослідженні відсутнє питання щодо виборів у другому турі, Копатько сказав, що питання задавалося, але він його свідомо не оприлюднив. "Картина там цікава, але ми хочемо подивитися динаміку, перед тим як показати вам. Можу вас запевнити, що розрив між Януковичем і Тимошенко там символічний", - сказав він.

 

Коментуючи високий відсоток тих, хто не прийде на вибори та не визначився (більше 30%), соціолог пояснив це не визначеністю з єдиним кандидатом у опозиції а також тим, що люди на сході важко сприймають вибір між Митним союзом і ЄС.

 

 

Опитування проведено із 15-25 вересня методом особистого інтерв’ю. Опитано 3117 осіб. Очікувана середня похибка вибірки +-2%. Як відомо, R&B Group співпрацює з владою протягом останніх кількох років.  

 

БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації