Ті самі "запроданці": Блогер Андрій Василів про можливе призначення Бешлея головою Чернівецької ОВА

Останнім часом, у світлі занадто відкладеного у часі звільнення президентом діючого голови Чернівецької ОВА Сергія Осачука, Буковиною почали гуляти чутки, що наступним губернатором Буковини може стати… вірний запроданець всіх часів Володимир Бешлей. Хто поширює такі чутки не відомо, але, як кажуть, диму без вогню не буває. І ось на очі редакції БукІнфо потрапив цікавий допис чернівецького активіста і блогера Андрія Василіва у Фейсбук, який ми пропонуємо вашій увазі мовою оригіналу (стиль викладу та інколи різкі епітети залишаємо на совісті автора :)

Пряма мова:

"Хочу внести ясність у абстрактно-потенційне призначення Володимира Бешлея на посаду голови ВЦА та до яких наслідків на Буковині може призвести ця подія.

Спочатку пригадаємо хто ж такий Володя Бешлей.

Молодий і трохи бикуватий посіпака Продана, якого він «вирощував» і плекав ще із студентських років. Якщо у вас виникає запитання чому він бикуватий, то перегляньте засідання сесій міської ради та зверніть увагу на поведінку нашого героя: подібність до вуличного гопника набагато більша, аніж до депутата. В щоденному спілкуванні з людьми він веде себе аналогічно: https://chas.cv.ua/.../17200-meshkanc-kalchanki-led-ne...

Також Володя є учасником всіх афер Продана, включно зі зняттям законнообраних очільників Ратуші – Федорука та Каспрука. Точно відомо, що без відвідування офіса на Університетській - 50 і чіткої вказівки від шефа Продана, Володя нічого сам не робить: https://molbuk.ua/.../223417-10-rokiv-tomu-vidbuvsya...

У часи, коли партія регіонів у міській раді на чолі з Проданом-Михайлішином діяла, як традиційне кримінальне угрупування 90-х, але з юридичною обгорткою: https://tva.ua/.../deputaty-holosuvaly-za-vidstavku.../

Чернівчани ще не усвідомлювали, що місто переходить під контроль клану прихильників януковича й служителям фірташа із подальшим тотальним грабунком, занепадом і регресом, наслідки яких ми відчуваємо й досі. А тепер уявіть, що в руках цих аферистів ціла область та ще й під час війни? Осачук виглядатиме ангелом! Принаймні, цей хоча б грамотний і має за плечима життєвий досвід. Шкода, що особиста жадібність, пиха і злочинне рабство у Продана його згубили. Але з іншого боку… Хто може завадити людині бути порядною і не займатись мародерством у час війни?

Йдемо далі. За вірне служіння Продану Володя отримав посаду очільника ЖКХ у Чернівцях. До речі, одна з професій Бешлея – бухгалтер-касир, якраз підходить для крадіжки мільйонів гривень на реконструкції Проспекту Незалежності та інших вулиць, які вже набули аварійного стану через неякісний ремонт. Тоді ж, у якості відкату, Продан розширив межі власного ринку «Зелений», постелив там асфальт і встановив украдені гранітні бордюри з Проспекту".

Далі у дописі Андрій Василів пише: "Цікавим епізодом із життєдіяльності Володі є ще втеча від мобілізації у 2014 році. Тоді йому довелося знятися з реєстрації у Чернівцях і прописатися в столиці, а щоб афера виглядала переконливою, Продан дав команду Ростиславу Білику формально влаштувати Бешлея на навчання в ЧНУ. Найсмішніше, що Володя хотів обманути суспільство й недолуго використав фотошоп, аби приховати зміну місця проживання. Щоправда, брехня швидко вилізла назовні:

https://fakty.cv.ua/.../burbak-taky-doviv-scho-beshlej.../

Ще однією особливістю Бешлея є те, що всі свої статки він реєструє на родичів. Навіть прописаний донедавна був по вул. Ракетній на Калічанці у звичайному будиночку, хоча проживає у новозбудованому домі і новенькій квартирі в центрі міста на Проспекті Незалежності, 114А, а згідно декларації – церковна миша!

Був Володя і героєм кримінальних новин, коли йому посеред ночі заламала руки за спину та одягла кайданки буковинська поліція. Бешлей грубо порушував громадський порядок і «розпускав» руки до полісменів, рятуючи Продана від штрафу за неправильно припаркований автомобіль. Від останнього, до слова, відчувався запах алкоголю. Володя вважає, що таким чином він захищав свободу слова журналістів «Чернівецького Променя», які теж прибули на місце події спасати шефа.

Не менш цікавим є зимове призначення Бешлея на фінансову посаду в Міноборони України. Хоча, все просто: дружина Володимира – Анастасія Бричка – є близькою подругою із дружиною міністра оборони О.Рєзніка. Саме за протекцією своєї «половинки» наш герой отримав посаду. Якщо ви думали, що Володимир наділений особливими здібностями й самостійно піднявся кар’єрними сходами, то я вас розчарував. Абсурдність ситуації полягає в тому, що людина, яка уникала армії і захисту своєї країни, тепер впливає на фінанси тих, хто віддає за неї життя.

Всі "подвиги" чернівецької скандальної зірки Володимира Бешлея є у відкритому доступі й немає необхідності все тут описувати. Моя мета – освіжити у пам’яті містян інформацію про особу, за яку фірташівці намагаються занести через Кирила Тимошенка в ОП сумки, набиті доларами, аби знову купити собі ставленика, як це відбувалось із Осачуком.

Якщо Бешлея справді спробують призначити очільником Буковини (хоча я в цьому дуже сумніваюсь), то це тимчасово. Притомні люди усвідомлюють, що під час воєнного стану створити глибокий внутрішній конфлікт у регіоні – дуже небезпечно. Наше суспільство не проковтне цю аферу, а Бешлея виженуть обіср*ними трусами й гроші запроданцям ніхто не поверне. Це – ідеальний план для столичних рішал, хоч і прикрий, зважаючи на важкий період у життєдіяльності України", - йдеться у Фейсбук-дописі Андрія Василіва.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації