«Кому війна, а кому мать родна»: Олена Лис ініціює збори облорганізації «Слуги народу», де хочуть відкликати з депутатів цілу низку своїх депутатів всіх рівнів

Поки весь світ затамував подих в очікуванні війни Путіна з Україною, у Чернівцях очільниця обласної організації партії «Слуга народу» Олена Лис зрозуміла, що прийшов її зоряний час. Пані Лис вирішила, чомусь, у цей важкий для країни час, не консолідувати однопартійців на Буковині навколо президента та захисту України, а дати попід дих Зеленському у нашій області по повній програмі, розколовши партію з середини і, без жодних на те підстав, забрати мандати в однопартійців - кількох депутатів Чернівецької обласної ради.

Редакція БукІнфо з власних достовірних джерел отримала документи – це партійні запрошення Олени Лис трьом депутатам обласної ради Миколі Гуйтору (який є першим заступником голови облради), Олексію Грушку та Юлії Грицко-Андрієш.

Цитуємо в оригіналі:

«На виконання статті 48 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Чернівецька обласна організація політичної партії «Слуга народу» повідомляє Вас про те, що 24 лютого 2022 року о 13.00 год. в приміщенні за адресою: 58002, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Бандери Степана, будинок 9, відбудуться збори Чернівецької обласної організації політичної партії «Слуга народу», на яких буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання Вас, як депутата обласної ради, за народною ініціативою. Голова Чернівецької обласної організації політичної партії «Слуга народу» Олена Лис».

Цей антипрезидентський демарш відбувається не лише на тлі ймовірного початку війни. Цинізм ситуації полягає ще й у тому, що два тижні поспіль у програмі телеканалу 1+1"ТСН Тиждень" на всю Україну виходили резонансні сюжети про дерибан земель місцевими депутатами в Чернівцях. Там повідомлялося, що депутатка Чернівецької міськради від "Слуги народу" Оксана Зубжицька, наближену до так званого крила «запроданців» у Чернівцях, оформила на свою дочку дорогоцінні землі і допомогу від держави на мільйони гривень, в той час коли воїни АТО/ООС та їхні діти не отримують нічого.

Журналістка ТСН Ірина Матвієнко, яка є авторкою двох скандальних сюжетів, повідомила, що їй ось уже кілька тижнів поспіль надходять погрози. Але це зовсім не схвилювало Олену Лис та очолювану нею обласну організацію «Слуги народу». Ба, більше, вона навіть заявила нашим колегам із МБ, що не вважає цю новину скандалом та подією, яка заслуговує на якусь особливу увагу. Пані Зубжицьку не те що навіть не присоромили, а й взагалі не викликали на «партійний килимок», не кажучи вже про ідею пригрозити позбавити статусу депутатки, яка так присоромила авторитет президентської партії.

Чим це не удар Зеленському у спину у такий важкий для країни час?! Хіба такі дії не схожі на дії 5-ї колони Кремля? Виходить, не даремно днями Чернівецька районна рада прийняла звернення із закликом не допустити на Буковині та Чернівцях реваншу запроданців - регіоналів. Як у воду дивилися…

Андрій ПОДІЛЬСКИЙ, БукІнфо (с)

ОНОВЛЕНО

Як повідомив у своєму телеграм-каналі журналіст Петро Кобевко, "Слуги народу" мають намір відкликати цілу низку депутатів “Слуги народу” різних рівнів влади на Буковині. Журналіст назвав прізвища депутатів міськради Віталія Другановського, Олексія Просяного, Світлани Широкової, Олександра Пікуліна, обранців облради Миколи Гуйтора, Юлії Грицку-Андрієш, Олексія Грушка та Андрія Маковея.

Також, за інформацією журналіста, мова йде і про ймовірність відкликання голови Чернівецької районної ради Руслана Домніцака та кількох членів фракції "Слуга народу" в райраді.

У коментарі кореспонденту molbuk.ua депутат облради Олексій Грушко повідомив, що про своє "відкликання" йому стало відомо з одного з місцевих телеграм-каналів.

"Дуже цікаво, що деякі журналісти отримали запрошення, а я ні. Хоча офіс партії – через дорогу від моєї роботи", – сказав Грушко.

Депутат вважає, що немає жодних підстав для його відкликання.

"Підстав для свого відкликання не бачу — передвиборча програма виконується, провів 15 засідань комісії, був на всіх сесіях, більше 50 виступів на сесіях. Можливо, комусь просто не подобається моя активна позиція, спрямована на розвиток регіону, а не на чиїсь приватні інтереси", – сказав Грушко.

Депутат Чернівецької міськради Віталій Другановський у коментарі МБ сказав, що також жодних документів чи запрошень на збори "Слуг народу" не отримував.

"Документів не отримував, Олена Лис мені не телефонувала. Я взагалі вважаю, що це, можливо, активний прояв сепаратистів на території області, які давно намагаються створити напружену суспільно-політичну ситуацію. У ситуації, коли весь народ гуртується для того, щоб боронити державу, тільки диверсанти та сепаратисти розгойдують ситуацію в партії Президента", – повідомив Другановський.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації