За тінню Шурми Продан здійснив оборудку, щоб зберегти політичний вплив на Буковині?

Схоже, що «політичне болото» у Чернівцях і загалом на Буковині знову починає «булькати». Як стверджує чернівецький телеграм-канал «Володар Часу», на шахівниці політичних гравців області з’являються нові, невідомі досі, фігури. В час війни знаходиться чимало тих, хто не проти половити «рибку» в каламутній воді.

Ставки для цього справді високі. Адже широкомасштабна війна росії проти України несподівано надала перспективного різнопланового потенціалу тиловій Чернівецькій області, до якої все більше почали придивлятися у столиці особливо ті, хто навчений наперед розкладати «яйця» у різні кошики.

І тут головне тим, хто у Чернівцях тримає «ніс за вітром» (наприклад, тому ж Василю Продану) не проморгати вигідний момент, щоб вирішити свої фінансові проблеми і завдяки цьому не бути скинутим з тонучого політичного корабля. В час, коли помінялася команда у Чернівецькій ОВА, котра взяла курс на зближення з мерією Романа Клічука.

Інформація, яку опублікував у своїх свіжих дописах «Володар Часу» в основній своїй частині отримала своє підтвердження й у джерел БукІнфо. Тому пропонуємо вашій увазі ознайомитися з останніми неофіційними новинами буковинського політикуму.

Телеграм-канал «Володар Часу», який інформаційно наповнює шеф-редактор газети «Час» Петро Кобевко пише:

«Як не дивно, у житті Чернівецької області активну участь починає брати Ростислав Шурма. Ви його не знаєте, або знаєте мало. Його тато - колишній агресивний регіонал, який разом з Януковичем гнобив Україну. А потім зник десь у Харківській області. Сам та його два сини родом зі Львова.

Син його, Ростислав, був генеральним директором заводу Запоріжсталь. Далі балотувався від опозиційного блоку під номером 6 до Верховної ради, був головою обласної організації “партії регіонів” у Запоріжжі.

А тепер, як не дивно, він є заступником голови офісу президента України Єрмака. Завдяки його активному втручанню у життя Буковини тут зупиняються деякі кримінальні справи, які починалися під час дерибану гуманітарної допомоги. Купуються і продаються ринки, базари, телеканали і міняється ще раз структура влади... Регіонали нікуди не поділися. Вони керують у Чернівецькій області".

«З джерел, яким довіряє Володар Часу'', стало відомо, що сім'я Шурми зуміла придбати ринок на вулиці Зеленій у Чернівцях у сім'ї Продана. І таким чином було врятовано телеканал ''Чернівецький промінь'', хоча подальша доля його ще не зовсім зрозуміла. Разом з базаром міняються коаліції та політичні уподобання у міській раді, в обласній адміністрації, обласній раді.

сбйсбуФото Тараса Прокопа / Архів Фейсбук

Сім'я агресивних регіоналів Шурми взяла під опіку Буковину і нею буде користуватися і керувати. Чи надовго, Час покаже», - пише "Володар ЧАСу''.

Що ж, будемо також пильно за цим спостерігати. Тим більше, що стає більш-менш зрозумілим, чому досі гальмуються кримінальні справи по корумпованій команді Осачука та його соратника Мунтяна. Цікаві новини вже незабаром.

Андрій ПОДІЛЬСЬКИЙ, БукІнфо (с)

P.S. На тему нового персонажа буковинського політикуму Шурми, вийшла цікава стаття журналістки Світлани Ісаченко, яку вона опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук під назвою: "Лупова звинуватила Шурму у контрабанді лісу щомісяця на $ мільйон. Бурбак відпочиває":

"Не менш всезнаючі за нашого Петра (Кобевка) столичні блогери і політичні експерти (ви будете довго сміятися, коли я назву прізвища) саме Ростислава Шурму називають лобістом передачі лісів України у приватні руки «сім’ї» через так звану лісову реформу з ліквідацією державних лісгоспів і створенням ПАТ як монополіста лісоексплуатації.

Основним вигодонабувачем цієї з дозволу сказати реформи (нагадаю, що мінфін висловився щодо неї вкрай негативно) називають бізнесмена з оточення януковича (як і Шурми) Леоніда Юрушева, який, окрім всього, володіє чи не найбільшою в Україні лісопильнею на Житомирщині. Щоб завантажити її виробничі потужності, одного Полісся не вистачає. Терміново потрібні Карпати", - йдеться у дописі Світлани Ісаченко.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації