Партія Медведчука ОПЗЖ стала на захист голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука!

1 червня заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко заявив, що найближчим часом відбудуться заміни деяких голів обласних держадміністрацій. Окремі політики на Буковині після цього заговорили, що в цей перелік може потрапити і голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук. Зокрема, відомий місцевий діяч з когорти Арсенія Яценюка Максим Бурбак на своєму телеканалі ТВА 4 червня вже сказав нинішньому губернатору «La revedere».

Ми послідовна опозиційна політична сила, яка гостро критикує прорахунки сьогоднішньої влади на центральному і місцевому рівнях. Але в цьому конкретному випадку вважаємо необхідним висловити свою окрему позицію.

Про це йдеться у заяві на офіційному сайті ОПЗЖ.

Роботу Сергія Осачука як голови обласної державної адміністрації можна й потрібно критикувати в тих конкретних недоопрацюваннях, з якими повсякчас стикаються мешканці нашого краю. Але при цьому слід пам'ятати, що не все залежить від керівника виконавчої гілки регіону. Він міг би бути більш ефективним за умови дієвішої участі центральної влади і, зокрема, Офісу Президента України у вирішенні чисельних застарілих проблем нашого дотаційного краю. Нелегко шукати консенсус представнику Президента України і в стосунках з вищим представницьким органом області, який формує бюджетну політику. Хоча й тут Сергій Осачук проявив себе не найгіршим чином, не втручаючись у формування керівних органів обласної ради, що дозволило залучити до управління депутатським корпусом Буковини представників практично усіх політичних сил, в тому числі й опозиційних.

Толерантне ставлення до усіх громадян та політичних активістів краю притаманне Сергію Осачуку ще з часів попередньої публічної діяльності, коли він, працюючи почесним консулом Австрії та представником фонду Дмитра Фірташа у Чернівцях, здобув необхідні навики сучасних комунікацій.

Ми вважаємо, що Сергій Дмитрович Осачук ще далеко не вичерпав свій потенціал на нинішній посаді, а просто потребує більшої підтримки як з боку центральної влади, так від активних, небайдужих організацій і співгромадян.


Коментарі:
Більше новин по темі: