«Слуги народу» обговорили скандальні сюжети ТСН щодо Зубжицької у Чернівцях, але жодних рішень не ухвалили

Чернівецька обласна організації партії "Слуга народу" на засіданні політради обговорила скандал щодо депутатки міськради Оксани Зубжицької, яку телеканал 1+1 у двох своїх сюжетах звинуватив у незаконному отриманні земельних ділянок у місті.

Про це у коментарі molbuk.ua повідомив депутат від "Слуги народу", голова фракції партії у Чернівецькій міськраді Віталій Другановський.

За його словами, це питання члени політради обговорили на вчорашньому засіданні у питанні "Різне".

"Планувалося, що, можливо, вона так само завітає на цю політраду, для деяких пояснень. Але, наскільки я отримав інформацію, вона себе погано почуває, тому не змогла бути присутньою на нараді", – сказав Другановський.

Водночас депутат повідомив, що під час засідання політради він виступив за пріоритетне виділення міськрадою земельних ділянок учасникам АТО/ООС, їхнім сім’ям та рідним, особливо сім’ям загиблих.

"Проте, якщо щодо пані Оксани Зубжицької чи щодо будь-якого іншого депутата були зафіксовані факти порушень, то має відбутися перевірка цих фактів правоохоронними органами. А результати цих розслідувань мають показати, що має бути далі – або вибачення і спростування поширеної журналістами інформації, або миттєве і найжорсткіше покарання таких депутатів", – сказав Другановський.

Депутат додав, що питання щодо Зубжицької на засіданні політради обговорювали, але кінцевого рішення не прийняли у зв’язку з відсутністю на політраді самої депутатки.

"А ухвалювати якесь рішення за її відсутності було би некоректно", – додав обранець міськради.

Другановський зауважив, що під час розгляду цього питання йому першому надали слово.

"Я відповів, що після цих двох сюжетів ТСН я володію не найбільшими обсягами інформації у цій справі. Більшість земельних ділянок, які отримала Оксана Зубжицька, були надані їй при минулих каденціях. При нашій каденції було голосування тільки по одній земельній ділянці – щодо землі під гараж", – сказав депутат міськради.

Скандал щодо "слуги" Зубжицької: що відомо

Нагадаємо, телеканал 1+1 два тижні поспіль видавав сюжети з нищівною критикою депутатки Чернівецької міськради Оксани Зубжицької. Її звинуватили у тому, що, використовуючи статус вдови загиблого учасника АТО, вона начебто незаконно отримувала земельні ділянки у Чернівцях.

Сама ж Зубжицька усі звинувачення відкинула і вимагала вибачень від телеканалу 1+1.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації