У «Слузі народу» ситуацію із Зубжицькою не вважають скандалом, але питання розглянуть на політраді в Чернівцях

Політрада політичної партії "Слуга народу" в Чернівецькій області на своєму засіданні може розглянути питання щодо скандалу із депутаткою Чернівецької міськради Оксани Зубжицької, яку телеканал 1+1 у своїх двох сюжетах звинуватив у незаконному отриманні земельних ділянок у місті.

Про це сьогодні у коментарі кореспонденту molbuk.ua повідомила голова Чернівецької обласної організації партії "Слуга народу", народна депутатка Олена Лис.

Нардепка зауважила, що засідання політради заплановане на четвер, 10 лютого.

"Що стосується Зубжицької. Ми плануємо завтра провести політраду, і на цьому засіданні, у питанні "Різне", можливо, буде розглянуте (питання щодо Зубжицької, - МБ)", – сказала Олена Лис.

Депутатка додала, що у "Слузі народу" не вважають ситуацію щодо Зубжицької скандальною.

"Гадаю, оцінку цьому (фактам, що були викладені в сюжетах ТСН, – авт.) мають дати правоохоронні органи, якщо такі факти були. І також потрібно вислухати саму Зубжицьку", – повідомила Лис.

Нагадаємо, телеканал 1+1 два тижні поспіль видавав сюжети з нищівною критикою депутатки Чернівецької міськради Оксани Зубжицької. Її звинуватили у тому, що, використовуючи статус вдови загиблого учасника АТО, вона начебто незаконно отримувала земельні ділянки у Чернівцях.

Сама ж Зубжицька усі звинувачення відкинула і вимагала вибачень від телеканалу 1+1.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації