Депутат з Буковини Мазурашу "грає в дурника". Затримання свого помічника Стратійчука на хабарі називає просто "дивною історією"

Затриманий на хабарі помічник нардепа Петро Стратійчук працює на депутата від партії "Слуга народу" Георгія Мазурашу. У коментарі Суспільному політик сказав, що з затриманням вийшла "дивна історія".

Наразі Мазурашу не повідомили про деталі провадження. Водночас він знає про ситуацію зі слів дружини Стратійчука.

"Вона каже, що Петро чекав онука з тренування, коли до нього в машину підсів знайомий. Той попросив пригледіти за пакетом і пішов у магазин. Опісля Стратійчука затримали", — каже Мазурашу.

За словами політика, не розуміє, як його помічник міг би допомогти "вирішити питання" з виділенням землі деяким учасникам ООС. Мазурашу каже, що таких повноважень немає навіть у нього.

Нагадаємо, помічника нардепа затримали на хабарі у п'ять тисяч доларів. За гроші він ймовірно обіцяв вплинути на виділення землі для учасників ООС в Чернівцях.

Фото пресслужби обласної прокуратури

Петро Статійчук — помічник народного депутата на платній основі. У 2020 році задекларував 20 тисяч гривень заробітку у Верховній раді. Георгій Мазурашу — депутат від виборчого округу №203 з центром в Новоселиці. Він один з найактивніших ініціаторів у Верховній Раді.


Коментарі:
Більше новин по темі: