За ким лунає дзвін на Буковині? ВАКС посадив до в’язниці на вісім років колишнього голову Львівської обласної ради Фурдичка

Тут днями ВАКС посадив до в’язниці на вісім років колишнього голову Львівської обласної ради Ореста Фурдичка. Кажуть, хотів отримати хабар у 500 тисяч доларів. За ці гроші мав «подарувати» земельну ділянку на території Інституту агроекології і природокористування. А точніше – не розривати договір із забудовником, котрий зводив на території інституту житловий будинок. - пише БЕЗумний Реаліст у Фейсбук.

П’ять років тривав суд, і львівському голові-хабарнику так і не вдалося відкупитися. А Буковина має подібного ексголову обласної ради Івана Мунтяна, якого не безпідставно підозрюють у великому хабарі, пише БЕЗумний реаліст.

Отже, кейс із львівським ексголовою доводить, що українське правосуддя (Вищий антикорупційний суд), незважаючи на тривалі терміни розгляду справи, таки покарає ще одного голову обласної ради, тепер вже на Буковині, - йдеться у дописі.

У п’ятницю, 30 липня, Вищий антикорупційний суд засудив до восьми років тюрми колишнього керівника Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук Ореста Фурдичка за вимагання 500 тис. доларів хабара. Про це інформує Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Колишній голова Львівської обласної ради Орест Фурдичко

Нагадаємо, Ореста Фурдичко, перебуваючи на посаді директора Інституту агроекології та природокористування НААН України, вимагав хабар у розмірі 500 тисяч доларів США.

Ці гроші він вимагав за виділення під будівництво земельних ділянок, що належать Інституту. Проте у грудні 2017 року його спіймали після одержання першої частини неправомірної вигоди – 300 тис. доларів США.

Вже 30 липня колегія суддів Вищого антикорупційного суду оголосила вирок, яким визнано винуватим 68-річного Ореста Фурдичко у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди з конфіскацією майна.

Його засудили до 8 років тюрми з конфіскацією майна. Також заборонили займати керівні посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками, терміном на 3 роки.


Коментарі:
Більше новин по темі: