Вижницьку окружну прокуратуру очолив Олександр Мельничук

У п’ятницю, 14 травня, виконувач обов’язків керівника Чернівецької обласної прокуратури Вячеслав Чорней представив керівника Вижницької окружної прокуратури.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури, комісією з добору керівного складу органів прокуратури схвалено призначення на цю посаду Олександра Мельничука.

Представляючи очільника окружної прокуратури Вячеслав Чорней відзначив, що очікує від нього ефективної роботи: «Ви повинні пам’ятати, що відповідаєте за забезпечення якісного виконання обов’язків всіма прокурорами окружної прокуратури, а також за ефективну координацію правоохоронних органів району. Працюватимете злагоджено та чесно – буде результат!»

У свою чергу, Олександр Мельничук запевнив, що на кожен факт порушення закону на території Вижницького району, буде невідкладна реакція окружної прокуратури.

Фото: пресслужба обласної прокуратури

Довідково:

Олександр Мельничук розпочав роботу в органах прокуратури у 2008 році на посаді помічника прокурора Глибоцького району Чернівецької області.

Працював прокурором у відділах апарату прокуратури Чернівецької області, заступником прокурора Новоселицького району, прокурором Кельменецького району, першим заступником керівника Сторожинецької місцевої прокуратури.

Контактні дані Вижницької окружної прокуратури:

Адреса: вул. Гагаріна, 3А, м. Вижниця, 59200.
Адреса електронної пошти для звернень громадян
[email protected]Адреса електронної пошти для запитів на публічну інформацію
[email protected]
Контактний телефон: (03730) 2-27-50

Корпус №2
Місце розташування – смт. Путила
Адреса: вул. Українська, 88, смт. Путила, 59100.
Контактний телефон: (03738) 2-14-60


Коментарі:
Більше новин по темі: