У боях з окупантами загинув 23 річний житель Сокирянщини Едгар Грігорян
У боях з окупантами загинув житель села Гвіздівці на Сокирянщині Едгар Грігорян. Молодий військовий проходив службу у лавах Збройних Сил України за контрактом. 18 грудня 2023 року, внаслідок обстрілу противником на території Бахмутського району Донецької області, Едгар Грігорян отримав поранення несумісні з життям.
Про це повідомляє Сокирянська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.
Мужньому захиснику України було всього 23 роки.
Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття матері Героя – Світлані Володимирівні, батькові – Едуарду Вруйровичу, сестрі – Олександрі, всім рідним, близьким, друзям, товаришам, побратимам загиблого захисника.
Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі. Вічна пам'ять, слава і шана захиснику України Едгару Едуардовичу Грігоряну, - йдеться у повідомленні Сокирянської міської ради.
-
На Буковині попрощалися з двома полеглими солдатами-захисниками: Олегом Рембою з Чернівців та Валентином Товстановським з Мамаївців
-
На Буковині провели в останню дорогу двох полеглих захисників: Віталія Шалаєва та Сергія Місюрка
-
Ветеран війни та відомий чернівецький волонтер Вальтер Шеффер: "Якщо ми не зберемо в собі сили й не вийдемо на захист - завтра не буде ні цього будинку, ні цього міста"
-
"Відкрийте очі, війна торкнеться всіх! Окупанти не будуть "панькатися ні з ким": заступник командира батальйону Герман Ісаєв емоційно звернувся до українців із фронту
-
З ворожого полону визволили 42-річного буковинця Петра Щербатого
-
Французький генерал Мішель Яковлефф: "Найсильніша армія Європи - це українська армія. І вона не в НАТО..."