Генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка родом із Чернівців призначили заступником міністра оборони
Кабінет Міністрів України 7 лютого призначив уродженця Чернівців генерала-лейтенанта Євгена Мойсюка заступником міністра оборони Рустема Умєрова.
Про це пише С4 із посиланням на сайт Міністерства оборони України.
За словами Умєрова, Мойсюк — один із найдосвідченіших офіцерів української армії та бойовий командир.
«Його зона відповідальності — розвиток та генерація Сил оборони, включаючи мобілізаційні процеси та підготовку воїнів», — йдеться на сайті.
Зазначимо, що перед призначенням заступником міністра оборони Мойсюк обіймав посаду Спеціального уповноваженого Президента України з питань реалізації міжнародних безпекових гарантій та розвитку сил оборони України. Указ про його звільнення напередодні з’явився на сайті глави держави.
Що відомо про Євгена Мойсюка
Народився Євген Мойсюк 7 жовтня 1979 року в місті Чернівці. У 2000 році закінчив Одеський інститут Сухопутних військ. Згодом здобув освіту для офіцерів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівня підготовки в національному університеті оборони України.
З 2000 року проходив службу на посадах у Десантно-штурмових військах. Обіймав посади в миротворчому контингенті України в Республіці Ірак та Косово.
З 2018 по 2019 роки проходив службу на посаді першого заступника командувача Десантно-штурмових військ Збройних сил України.
З 2019 по 2021 був командувачем Десантно-штурмових військ.
У 2021 році був призначений заступником Головнокомандувача Збройних сил України.
З лютого 2024 року — Спеціальний уповноважений президента України з питань реалізації міжнародних безпекових гарантій та розвитку Сил оборони України.
-
Під час виконання бойового завдання на Сумщині загинув 28-річний чернівчанин Дмитро Пую. Містян просять достойно провести Героя в останню дорогу
-
Буковина в жалобі прощається з полеглими військовими Іваном Федорчуком, Едуардом Мокреницьким та Іваном Бокою
-
У Чернівцях попрощалися з двома полеглими воїнами: прикордонником Валерієм Салагором та солдатом ЗСУ Денисом Беспаловим
-
На війні загинув кіцманчанин, професійний фахівець, вчитель-реабілітолог Вадим Романюк
-
"У синочку бачу свого чоловіка, якого покохала і продовжую кохати далі..." Дружина полеглого героя Павла Унгуряна з Комарівців знімкувала кожен прожитий місяць однорічного сина - разом з чоловіком...
-
Як особистий охоронець путіна Морозов та російські спецслужби допомагали Януковичу нелегально перетинати кордон