Буданов знає, хто стоїть за отруєнням його дружини

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов знає, хто причетний до отруєння його дружини Маріанни та кількох співробітників відомства.

Таку заяву він зробив у інтерв'ю французькому виданню Liberation, повідомляє “Слово і діло”.

Відповідаючи на запитання журналіста щодо того, чи відомо йому, хто причетний до інциденту, Буданов сказав: «Звичайно, відомо».

Буданов також заявив, що «незабаром усім все стане ясно», і анонсував дії у відповідь на території рф.

«Моїй дружині вже краще. Оскільки я не вживав отрути, мені важко сказати, чи був це замах на моє життя. Але я вже пережив багато замахів і, мабуть, переживу ще багато» – сказав голова ГУР.

Нагадаємо, про отруєння Маріанни Буданової важкими металами стало відомо наприкінці листопада. За фактом отруєння проводиться внутрішнє розслідування ГУР, оскільки йдеться «про ймовірну спецоперацію, спрямовану проти співробітників розвідки або членів їхніх сімей».


ДО РЕЧІ

Топ-20 відомих випадків отруєнь із російським слідом – на дещо вже застарілій інфографіці.

Хто ж стоїть за отруєнням Маріанни Буданової наразі невідомо. Щоправда, важко зрозуміти, чому у цьому списку опинився мільярдер Роман Абрамович, один із пуйлівських гаманців і лояльний до режиму олігарх. (Може він і був отруєний у 2022 році, але у нас беруть великі сумніви, що це здійснено саме пуйлом і його людьми)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації