Залужний вийшов із тіні. Ось що він відповів на запитання про президентські амбіції

Політичний блогер Карл Волох повідомив на своїй сторінці у Facebook, що йому вдалося поспілкуватися з колишнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Зокрема, активіст запитав майбутнього посла України у Великій Британії про його президентські амбіції.

Після відставки з посади головкому ЗСУ Валерій Залужний повністю зник з інформаційного простору. Опозиційні блогери навіть повідомляли, що його свобода могла бути обмежена, пише видання Today.ua

Карл Волох, посилаючись на свою бесіду із Залужним, повідомив, що ексголовком почувається нормально і жодних обмежень до нього не застосовували. Навпаки, він отримав призначення послом у Велику Британію, вже отримав агреман і зараз активно готується обійняти посаду. Це має статися вже цього місяця.

Валерій Залужні категорично відмовився обговорювати перспективи своєї політичної кар'єри до закінчення війни, повідомляє Карл Волох. За словами колишнього головкому, це могло б зараз зашкодити Україні.

Однак на пряме запитання про те, чи планує він після завершення воєнного стану балотуватися у президенти, Залужний відповів, що не виключає цього.

Також Волох запитав його про можливе кримінальне переслідування з боку Офісу президента. Блогер нагадав, що є можливість, що на Валерія Залужного спробують покласти "відповідальність за саботаж підготовки до вторгнення".

"Юридично ми готові захищатися. Мене можуть посадити без причини, але я готовий ризикнути. А від того, що моє ім'я буде пов'язане з дестабілізацією ситуації в країні та загрозою суверенітету – ні", – наводить Карл Волох слова колишнього головнокомандувача ЗСУ.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації