Активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині, Герой України Володимир Жемчугов проведе лекції чернівецьким школярам

У ліцеях Чернівецької громади реалізовуватимуть освітній проєкт «Як починалась війна», у рамках якого Герой України Володимир Жемчугов проводитиме для дітей лекції, на яких розповідатиме про початок війни у 2014 році.

Про це розповіли під час пресконференції, пише телеканал С4.

Володимир Жемчугов народився на Луганщині. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині.

З травня 2014 року по 29 вересня 2015 року в інформаційній координації із ЗСУ провів 30 успішних диверсійних операцій на території так званої «лнр».

У вересня 2015 року перебував Володимир Жемчугов з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці після виконання завдання потрапив до полону бойовиків «лнр». З неволі звільнили шляхом обміну через рік.

За особисту мужність та героїзм, незламність духу у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу 21 січня 2017 року Володимиру Жемчугову присвоєно звання Герой України з врученням ордену «Золота Зірка».

З 2018 року – активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить національно-патріотичні лекції-бесіди зі студентами, школярами, курсантами, військовослужбовцями.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації