Мер Хотина у Лейпцигу зустрівся з канцлером ФРН Шольцем і отримав вісім авто для потреби громади

8 автомобілів різного призначення отримав Хотин від німецького міста-партнера Тельтов. Це відбулося у межах німецько-української конференції муніципальних партнерств, що проходила в місті Лейпциг. Окрім змістовних панельних дискусій, там відбулася й не менш важлива зустріч міського голови Хотина Андрія Дранчука з канцлером Німеччини Олафом Шольцом та бургомістром Тельтова Томасом Шмідтом.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Хотина Андрій Дранчук, вони обговорили питання посилення і розширення муніципальної співпраці між країнами, що неабияк важливо в контексті прямої комунікації між громадами двох країн і надання адресної гуманітарної допомоги тим, хто постраждав від війни.

8 одиниць спецтранспорту з автографом канцлера ФРН Олафа Шольца невдовзі відправлять в Україну для служби на благо Хотинської територіальної громади.

Пряма мова Андрія Дранчука:

Сьогодні в м. Тельтов (Німеччина), нашому партнерському місті, провів зустріч з Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом ( Olaf Scholz ) та Томасом Шмідтом бургомістром м. Тельтов ( Stadt Teltow). Наше партнерське місто організувало цю важливу зустріч, де ми змогли обговорити ситуацію по внутрішньо переміщеним особам в м. Хотин, підтримку медичної сфери, комунальної, розбудову інженерних мереж.

Окремо проговорили про залучення інвестицій в наш індустріальний парк. Олаф Шольц був вражений такому щирому і ефективному партнерству між нашими містами. Пообіцяв підтримку такого партнерства і надалі.

Наостанок, провели прес-конференцію, під час якої Олаф Шольц і Томас Шмідт передали Хотину 8 одиниць техніки. Це і пожежна, і медичні автомобілі, комунальна та спецтехніка. А автовишка має ще й автограф від канцлера! Важко передати все словами. Я намагався). Дякую всій нашій команді, дякую партнерам за цей день!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації