«Кров захисників із Кельменців падає на місцеву бруківку»: жителі райцентру обурюються бездіяльністю місцевої ОТГ та її керівника Богдана Олійника

Жителі смт. Кельменці, районного центру Дністровського району, вкрай обурені бездіяльністю, корупцією та некомпетентністю керівництва місцевої територіальної громади (голова Богдан Олійник), котре в час російсько-української війни, за словами людей, нічого не робить для нашої перемоги, але витрачає бюджетні кошти на неякісно покладену бруківку у центрі селища та на інші менш нагальні потреби. Крім цього, на третьому році кровопролитної війни, місцева влада не спромоглася довести до пуття «Алею слави» полеглих на фронті Героїв - жителів Кельменеччини, хоча кошти на це були витрачені чималі.

«Кров захисників із Кельменців падає на місцеву бруківку. Ви не бачите? А вона капає! Бо замість закуплених дронів наша влада спромоглася на високі бур’яни і розбиту нову бруківку», - демонструє своє відео в мережі Фейсбук місцева жителька Світлана Вдовічена.

«Богдане Олександровичу! Виходьте з кабінету і щось робіть для людей, або повертайтесь на Сокирянщину, звідки ви родом! Хату руки держать, але це не про Кельменецьке ОТГ! Не дав Бог нам таке щастя! Тож маємо те, на що заслужили!», - обурюється місцева мешканка.

Скріншот відео
Скріншот відео
Скріншот відео

Опубліковане відео стало вірусним на Кельменеччині, його активно почали поширювати та коментувати місцеві жителі:

Нагадаємо, Кельменецьку ОТГ очолює 40-річний уродженець Сокирянщини Богдан Олійник, який до позачергових виборів у 2021 році був секретарем Кельменецької райради та виконувачем обов'язків голови РДА.

Згідно результатів позачергових виборів 31 жовтня 2021 року Богдан Олійник здобув понад 26,5% голосів виборців. На другому місці за кількістю голосів – самовисуванка Галина Слухінська, яку підтримали 22,3%. Колишній селищний голова Сергій Буняк, який нині на фронті захищає Батьківщину, отримав 19% голосів.

Участь у виборах тоді взяло майже сім тисяч виборців, це всього 27% населення громади.

Хто такий Богдан Олійник

Наразі 40-річний Богдан Олійник одружений і має двох доньок. Станом на 2021 рік його сім’я володіла двома земельними ділянками у Кельменцях та квартирою в Новодністровську. Крім того, він задекларував житловий будинок площею 110,4 м кв у Кельменцях. У володінні Богдана Олійника перебуває також легковий автомобіль ВАЗ, пише видання Zaxid.net.

Голова Кельменецької ОТГ Богдан Олійник

До позачергових виборів Богдан Олійник був секретарем селищної ради, виконувачем обов'язків голови Кельменецької громади. Згідно з ЦВК, на виборах 2020 року балотувався від «Слуги народу». Раніше очолював Кельменецьку районну державну адміністрацію.

Богдан Олійник на виборах голови Кельменецької селищної ради вже балотувався, як самовисуванець.

У квітні 2021 року голова Кельменецької селищної ради Сергій Буняк достроково подав у відставку. У коментарі обласним ЗМІ він говорив, що зробив це через політичний тиск та конфлікт з депутатами від партії «Слуга народу». Однак згодом все ж вирішив брати участь у дострокових виборах.

З початку широкомасштабного нападу росії на Україну Буняк добровольцем пішов на фронт, де захищає Україну, а Олійник “успішно” керує Кельменецькою ОТГ.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації