На боротьбу з COVID-19 у школах Чернівців цьогоріч виділили в 6 разів менше коштів ніж у минулому році - StateWatch

У 2021 році для забезпечення засобами індивідуального захисту шкіл у Чернівцях було виділено 729 тис грн. 

Про це йдеться у відповідях Чернівецької міської ради на запити експертної організації StateWatch.

При цьому, минулого року на ті ж потреби було витрачено у 6 разів більше коштів - 4,6 млн грн. З них 3,6 млн грн було виділено з державного бюджету для реалізації програми «Нова українська школа» у закладах загальної середньої освіти Чернівців. 

З міського бюджету Чернівців у 2020 році на закупівлю масок, дезінфікуючих засобів для обробки рук і шкіри та дезінфікуючих засобів для поверхонь було витрачено 1 млн грн.

У 2021 році з державного бюджету коштів на забезпечення засобами індивідуального захисту шкіл міста Чернівці не передбачено.

У відповіді Чернівецької міської ради також йдеться про те, що у м. Чернівці функціонує 50 закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності та 4 приватні школи.

Станом на 25 березня 2021 року у місті здобувають освіту 28 026 учнів та працюють 2266 педагогів.

Кількість класних кімнат (включаючи навчальні кабінети та лабораторії) у закладах  загальної середньої освіти становить 1397.

Натомість минулого року Міністерство освіти та науки України в обгрунтуваннях про виділення коштів із Фонду боротьби з COVID-19 на забезпечення шкіл засобами індивідуального захисту надало розрахунки, згідно яких один учасник навчального процесу потребує три захисні маски протягом одного навчального дня.

Тобто у разі, якщо закупівельна ціна однієї маски становитиме одну гривню, то коштів, виділених із міського бюджету Чернівців на забезпечення ними учнів навчальних закладів, вистачить лише на покриття восьмиденної потреби вчителів та учнів у медичних масках.


Коментарі:
Більше новин по темі: