Заступник мера Чернівців повідомив про перехід міських шкіл на дистанційку і закинув Осачуку провал вакцинації на Буковині

Ситуація з епідемією Covid-19 в області та місті Чернівці - складна. Щодня виявляємо досить велику кількість нових захворювань, також є і смертельні випадки. Відповідно до визначених критеріїв Міністерства охорони здоров’я наша область знаходиться в «помаренчевій зоні» епідемічної небезпеки, де згідно Постанови КМУ номер 1236 (зі змінами), діють певні обмежувальні заходи, які дозволяють проводити очне навчання.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник міського голови Чернівців Юрій Лесюк.

В той же час, на думку Чернівецької ОДА, чернівецьким дітям не потрібне повноцінне навчання, а за будь-якої ціни необхідно перевести дітей на дистанційне навчання (всупереч Постанові КМУ). Обґрунтування досить суперечливе та не доказове: ніби це зможе запобігти переходу області в «червону» зону.

Попри всю здійснену роботу в місті з організації очного навчання в шкільних закладах освіти, за нинішніх складних умов, попри контрольованість епідемічної ситуації та готовність працювати педагогічних та учнівських колективів, попри всі очевидні недоліки дистанційного формату для ефективності навчання, прийняли складне рішення врахувати вимоги обласної комісії ТЕБ та НС щодо переходу на дистанційну форму навчання.

В ситуації проваленої кампанії з вакцинації в Україні і в Чернівецькій області зокрема, про абсолютно правильні чи хибні рішення говорити не доводиться. Тож нехай відповідальність за них буде спільною, зазначає заступник міського голови Чернівців.

Отже, за словами Юрія Лесюка, з 1 листопада заклади освіти Чернівців працюватимуть дистанційно.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації