Запаранюк зустрівся з підприємцями області: всі просять про бронь для своїх працівників. Керівника ТОВ "Чернівецький машзавод" Сідляра не покликали

Керівник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк провів зустріч з підприємцями краю, під час якої поговорили про виклики для економіки Буковини та можливості розвитку бізнесу в умовах воєнного стану.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами Запаранюка, представники бізнесу озвучили свої ідеї та пропозиції, які допомогли б їм у здійсненні підприємницької діяльності. Одне із важливих питань — бронювання працівників. Але очільник області перевів стрілки у цьому складному питанні на Київ, мовляв, наразі воно вирішується на національному рівні за ініціативи президента Володимира Зеленського.

Також в ході зустрічі Руслан Запаранюк похвалився певними минулорічними здобутками. Так, за його словами, починаючи з липня 2023 року, вперше з початку повномасштабного вторгнення, індекс промислової продукції в області набув позитивного значення і зараз становить 102,9%.

”У порівнянні з 2021 роком відбулося збільшення обсягів реалізованої промислової продукції — на 9,1 млрд грн або на 60%. У шести галузях маємо зростання експорту, зокрема мова йде про харчові продукти, товари тваринного походження, вироби з каменю, гіпсу та цементу. Область має значний потенціал для подальшого розвитку та залучення іноземних інвестицій, тож використовуємо усі можливості, щоб належно забезпечувати життєдіяльність області і підтримувати економіку країни» - йдеться у повідомленні ОВА.

Втім, ці цифри не особливо потішили буковинських бізнесменів, які добре усвідомлюють, які виклики, перш за все ресурсні та кадрові, чекають на них у цьому воєнному році.


ОНОВЛЕНО

Як стало відомо БукІнфо з власних джерел, на зустріч обласна влада не запросила Генерального директора ТОВ “Чернівецький машзавод” Віктора Сідляра. Невже списали таке велике бюджетоутворююче підприємство зі всіх рахунків у такий непростий для нього час?! Невже це державний підхід, Руслане Васильовичу?


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації