У Чернівецькій області зведуть п’ять багатоквартирних будинків для ВПО. Поселять майже тисячу переселенців

У Чернівцях та Хотині на Буковині побудують п’ять багатоквартиних житлових будинків, в яких розмістять внутрішньо переміщених осіб. Відповідні чотиристоронні меморандуми 16 лютого підписала Чернівецька ОВА з Міжнародною організацією з міграції.

Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк у Фейсбук.

За його словами, два будинки на 260 квартир збудують у Чернівцях, де розмістять майже 800 внутрішніх переселенців. Водночас у Хотині зведуть три 8-квартирних будинки та реконструюють будівлю на 24 квартири, що дасть змогу забезпечити житлом 100 вимушених переселенців.

В обох проєктах поруч з будинками планується паркінг, дитячий майданчик та місце відпочинку для дорослих.

Наразі МОМ провела тендери та уклала договори з організаціями для розробки усієї проєктно-кошторисної документації. Будівельні роботи у Чернівцях та Хотині планують розпочати упродовж 2024 року.

Завершити будівництво планують до березня 2025 року.

Начальник ОВА висловив вдячність за сприяння і активну допомогу керівникам громад — Романові Клічуку та Андрію Дранчуку.

Раніше повідомлялося, що житло для ВПО у Чернівцях за кошти Європейського Союзу планують побудувати на вулиці Лепкого.


Про підписання сьогодні у Києві Меморандуму про співпрацю в реалізації проекту "Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України" спільно з Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, IOM Ukraine та Чернівецькою ОВА повідомив також у Фейсбук міський гоова Чернівців Роман Клічук.

“В рамках реалізації проєкту планується будівництво енергоефективного житла для оренди. Це дозволить нам розширити житловий фонд і забезпечити тимчасовим житлом близько 780 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб та осіб необхідних професій, спеціальностей і кваліфікацій з числа мешканців Чернівецької міської територіальної громади”, - написа він.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації