У Чернівецькій обласній раді визначили комунальне майно, яке можуть здати в оренду

Майно, яке перебуває у комунальній власності Чернівецької обласної ради, повинно використовуватися за призначенням і наповнювати обласний бюджет.

Про це йшлося під час наради голови обласної ради Олексія Бойка з працівниками апарату, повідомляє Чернівецька обласна рада.

Так, на нараді обговорили процес інвентаризації об’єктів комунальної власності, який триває. Також учасники наради переглянули перелік майна, котре перебуває в оренді, та визначили об’єкти, які згідно з чинним законодавством можуть бути надані у тимчасове користування.

Як зазначив під час наради Олексій Бойко, усе комунальне майно має правильно обліковуватись та приносити користь громаді. Адже ефективне та законне управління майном комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області є одним із пріоритетів роботи обласної ради.

Довідка

Надходження до обласного бюджету від оренди комунального майна торік склали 6,1 млн. грн. Це на 600 тисяч більше, ніж у попередньому році. Також завдяки проведеним аукціонам у Prozorro, у 2023 році було укладено 23 договори оренди нерухомого комунального майна.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації