У Чернівецькій обласній клінічній лікарні запрацювала нова гістологічна лабораторія

Нова гістологічна лабораторія запрацювала у Чернівецькій обласній клінічній лікарні. Це значно полегшить роботу персоналу та дозволить покращити якість надання медичних послуг. Заклад із робочим візитом відвідав голова обласної ради Олексій Бойко. Він оглянув лабораторію та поспілкувався з персоналом.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада на своїй сторінці у Фейсбук.

Якщо раніше лікарям доводилося відправляти зразки для дослідження в інші лабораторії, то тепер це можна зробити безпосередньо у закладі. Крім того, тут є можливість робити експрес-аналізи, які дозволяють отримати результат через 15 хвилин.

"Комунальні заклади охорони здоров’я розвиваються, практично з періодичністю у два місяці ми відкриваємо нові підрозділи, чи простори. Це добра традиція, яку старатимемося підтримувати, приділяючи медичним закладам максимальну увагу», – каже Олексій Бойко.

Лабораторія оснащена необхідним сучасним обладнанням, тож зможе надавати послуги не лише пацієнтам обласної клінічної лікарні, але й співпрацювати з іншими закладами.

За словами начальника патолого-анатомічного підрозділу обласної клінічної лікарні Артура Тофана, у лабораторії досліджують тканини, зразки яких беруть під час біопсії, чи хірургічних втручань для подальшого вивчення і встановлення точного діагнозу. А вже після цього фахівці обирають максимально ефективний метод лікування пацієнта.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації