Козарійчук "невловимий Джо", Осачук «відморожується»: слідчі Нацполіції з труднощами зареєстрували в облдержадміністрації повістку голові Чернівецької РДА

Сьогодні вранці у стінах Чернівецької облдержадміністрації розігралася достойна пера класика справжня трагікомедія. Як стало відомо порталу БукІнфо з достовірних джерел, слідчі Національної поліції більше тижня ніяк не можуть особисто вручити повістку на проведення слідчих дій голові Чернівецької РДА Дмитрові Козарійчуку. Вдома, у Заставні, та на робочому місці його немає, то надсилаються до поліції якісь довідки про те, що він, ніби-то, хворіє. Але де саме – невідомо. Словом, «невловимий Джо Дмитро».

І ось, за інформацією нашого джерела, сьогодні вранці (14 травня) слідчі Нацполіції прийшли вручити повістку Дмирові Козарійчуку (з відповідною рестрацією) через його безпосереднього роботодавця – голову Чернівецької ОДА Сергія Осачука. Однак той… просто не впустив слідчих до свого службового кабінету, мотивуючи це важливою онлайн нарадою з Києвом.

Так само, за нашою інформацією, не захотів отримати цей документ на руки від слідчих заступник голови ОДА Богдан Ковалюк. «Позиція у нього була така – я тут ні при чому, хлопці, залиште мене в спокої», - каже джерело.

Врешті, повістку з великими труднощами, вручили керівнику апарату обласної державної адміністраці Сергію Нежурбіді. Він теж спочатку не хотів реєструвати документ, однак аргументи поліцейських про те, що будуть робити вручення і офіційно реєструвати відмову посадовця ОДА документально при свідках, врешті, Нежурбіду переконали.

При такому шаленому захисті свого підлеглого від правосуддя та слідчих дій нам залишається лише щиро сподіватися, що Дмитро Козарійчук особисто не переховується у кабінеті Сергія Дмитровича Осачука.

Нагадаємо:

Голова Чернівецької РДА Дмитро Козарійчук

Голову Чернівецької РДА Дмитра Козарійчука підозрюють у вимаганні хабара в особливо великих розмірах.

За нашою інформацією, на початку квітня 20121 року співробітники спецпідрозділу Національної поліції України знайшли у нього вдома мічені купюри.

У робочому кабінеті в Заставні вилучено документи та матеріали, які, за попередніми даними, доводять причетність посадовця до махінацій, пов’язаних із державними та комунальними підприємствами на території новоствореного Чернівецького району Буковини. Львівською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України). 8 квітня 2021 слідчі СУ ГУ НП у Львівській області та оперативники УСР у Чернівецькій області ДСР НП України на підставі ухвали слідчого судді провели обшук у адміністративній будівлі Чернівецької районної державної адміністрації у Заставні.

Там зазначили, що на даний час досудове розслідування у цій справі триває. Після аналізу отриманих доказів та проведення відповідних експертиз, вирішуватиметься питання про притягнення до відповідальності причетних осіб.

Дмитро Козарійчук за освітою — юрист, свого часу працював помічником прокурора у прокуратурах Чернівецької та Львівської областей. Також працював заступником директора на підприємстві "Україна", яке займається вирощуванням зернових культур, а також м'ясництвом.

На парламентських виборах 2019 року був довіреною особою кандидата у нардепи від "Слуги народу" Валерія Божика. Балотувався до обласної ради від партії "Перемога Пальчевського".

Козарійчука на цю посаду було призначено 26 лютого 2021 року розпорядженням Президента України №129/2021-рп за поданням голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука. До реорганізації районів Дмитро Козарійчук обімав посаду голови Заставнівської райдержадміністрації.

4 березня 2021 у приміщенні ОДА апарату та чиновникам новостовеного Чернівецького району його особисто представляв Сергій Осачук.

P.S. Як повідомляють наші читачі, Дмитро Козарійчук сьогодні відвідував сесію Кіцманської міської ради.


Коментарі:
Більше новин по темі: