На хабарі затримали новопризначеного голову Чернівецької РДА Дмитра Козарійчука

INSIDE

Годину тому співробітники правохоронних органів на хабарі затримали новопризначеного голову Чернівецької райдерадмінстрації Дмитра Козарійчука. Обшуки тривають у його службовому кабінеті.

Сума хабара поки не відома.

Про це БукІнфо повідомило проінформоване джерело.

Дмитра Козарійчук за освітою — юрист, свого часу працював помічником прокурора у прокуратурах Чернівецької та Львівської областей.

Також працював заступником директора на підприємстві "Україна", яке займається вирощуванням зернових культур, а також м'ясництвом.

На парламентських виборах 2019 року був довіреною особою кандидата у нардепи від "Слуги народу" Валерія Божика. Балотувався до обласної ради від партії "Перемога Пальчевського".

Нагадаємо, Дмитра Козарійчука на цю посаду було призначено 26 лютого 2021 року розпорядженням Президента України №129/2021-рп за поданням голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука. До реорганізації районів Дмитро Козарійчук обімав посаду голови Заставнівської райдержадміністрації.

5 березня 2021 у приміщенні ОДА апарату та чиновникам новостовеного Чернівецького району його особисто представляв Сергій Осачук (дивіться відео).

Подробиці - згодом!


Коментарі:
Більше новин по темі: