Ігор Баб'юк новообраним місцевим депутатам: "Перестаньте мірятися перемогами, а почніть думати, як зробити кращим життя в буковинських громадах"

СЛУХАТЕ ВСІ БАБ'ЮКА! /

Представники політичних партій «Слуга Народу», «Єдина Альтернатива» та «Європейська Солідарність» разом із політичними експертами провели зустріч, на якій підсумували та проаналізували результати місцевих виборів. Про це повідомляє ІА АСС.

Зокрема, один з ініціаторів такої зустрічі, новообраний депутат Чернівецької обласної ради від партії «Слуга Народу» Микола Гуйтор зазначив, що 207 представників їхньої партії стали депутатами різних рівнів у нашій області. У партій «Європейська Солідарність» та «Єдина Альтернатива» 117 та 75 депутатських мандатів відповідно.

Натомість новообраний депутат Чернівецької міської ради від партії «Європейська Солідарність» Сергій Бостан зазначив, що у порівнянні з результатами минулорічних виборів до Верховної Ради лише партія «ЄС» отримала на кількасот голосів виборців більше по нашій області. Натомість партії «Слуга Народу», «Батьківщина» та «ОПЗЖ» втратили по кілька тисяч голосів виборців.

Водночас, експерт з виборчого законодавства, заступник голови обласної організації «Комітет виборців України» Ігор Баб'юк звернувся до присутніх представників політичних партій перестати мірятися перемогами, а почати думати над тим, як далі працювати для розвитку тих громад, депутатами яких вони стали.

«Хотів би звернутися до присутніх. Звичайно, обговорення підсумків виборів ми уже проводили, а от логічним було би обговорити питання: «що далі?» Вважаю, що одним із блоків обговорення мало би бути формування коаліції та напрацювання якихось спільних програм на розвиток області, районів і громад. Це було би логічно, люди цього очікують. Гадаю, що потрібно більше говорити про конструктив, про співпрацю, забути, які ви партії представляєте, поставити собі якісь певні цілі, намалювати собі якусь дорожню карту, як ці цілі досягати і виконувати це.

Найбільше в переговорному процесі, у справах домовленості заважають дві речі. Перше - це персональний суб'єктивний інтерес. І друге - це партійна належність. Ось якщо ми ці дві перешкоди зможемо подолати, тоді є шанс сформувати якісь сталі більшості на різних рівнях і досягати якихось результатів», - сказав політичний експерт.

Фото: ІА "АСС"


Коментарі:
Більше новин по темі: