Валентин Пабат став новим заступником Запаранюка. Хто він?

Новим заступником начальника Чернівецької обласної адміністрації з питань цифрового розвитку став чернівчанин Валентин Пабат. Його погодив Кабмін. Пабат відповідатиме за напрям цифрової трансформації та впроваджуватиме надання місцевих та державних послуг в електронному форматі.

Про це у Telegram повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, пише Суспільне.

Валентин Пабат закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича у 2003 році за спеціальністю "Лазерна та оптоелектронна техніка".

У 2010 році отримав диплом Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука за спеціальністю "Фінанси".

Працював інженером-програмістом, зокрема у міжнародних компаніях. Керував технічними відділами різних установ та організацій. До того, як обійняти посаду заступника начальника ОВА, був начальником виробництва ТОВ "Вест Буковина".

Раніше за цей напрям в ОВА відповідав Роман Скигар. У жовтні 2020 року його призначив на посаду попередній голова адміністрації Сергій Осачук. У 2022 році начальник ОВА Руслан Запаранюк звільнив Скигаря з посади заступника. Розпорядження про це він підписав 2 вересня.

Скигар був підприємцем та колишнім директором телеканалу "Чернівецький промінь". Також є засновником обласної організації партії "Рідне місто".

Всі заступники Запарнюка

Разом із Пабатом у Руслана Запаранюка четверо заступників. Альона Атаманюк курує фінансово-економічний блок, зокрема агропромисловий розвиток та напрям охорони здоров'я. Олександр Янков займається житлово-комунальною сферою, капітальним будівництвом та інфраструктурою. Обоє раніше працювали у центральному офісі "Ощадбанку". Також Руслан Домніцак займається оборонними питаннями.

У березні з посади заступника начальника Чернівецької ОВА звільнилася Юлія Грицку-Андрієш, яка займалася соціальним напрямком. Вона обіймає посаду радника з міжнародної співпраці.

Нагадаємо, Чернівецька ОВА увійшла в трійку областей, які не надали «Антикорупційному штабу» інформацію про своїх штатних та позаштатних радників


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації