Голова облради Бойко у Вашингтоні презентував партнерам український стяг від легендарного розвідника з Буковини «Конана» та подарував Курту Волкеру книгу про убитих рашистами українських дітей

Разом з депутатами обласної ради Володимиром Морозом та Олександром Шкурідіним мали можливість бути присутніми на важливій розмові про історію та розвиток українсько-американських взаємин, яка пройшла у дружній атмосфері. Під час Українського тижня у Вашингтоні обговорювались виклики, яким маємо протистояти разом, об’єднавши цивілізований світ на захисті демократичних цінностей.

Про це голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Ініціатором дискусії виступив голова організаційного комітету Українського тижня Павло Унгурян. Участь у зустрічі взяли спеціальний представник США з питань України Курт Волкер, колишній Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, експосол України у США, голова Постійного представництва України при ООН Володимир Єльченко, колишній міністр праці Польщі Пйотр Кульпа та інші міжнародні експерти. До розмови також долучилися народні депутати, голови обласних рад, команда Анни Міщенко – представники Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного.

За словами голови обласної ради, після цієї зустрічі він передав партнерам український стяг від легендарного воїна з Буковини «Конана». Презентував їм книгу, створену командою Чернівецької обласної ради «Про що мріють ангели», присвячену пам’яті убитих росією українських дітей.

“Чутлива тема, якої маємо торкатися на міжнародних зустрічах усіх рівнів, бо війна триває. І світ повинен продовжувати підтримку нашої держави до перемоги, інакше наслідки можуть бути надто трагічними”, - написав Олексій Бойко.

Він подякував всім, хто вірить і допомагає Україні.

Фото: Олексій Бойко / Фейсбук


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації